چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴

تقدیر از اساتید فعال در کمیته ناظر بر نشریات، انجمن های علمی و شورای فرهنگی

عکس

همزمان با ولایت حضرت علی ( ع ) و عید غدیر معاونت فرهنگی دانشجویی طی جلسه ای از اساتید و فعالان نشریات، انجمن های علمی و شورای فرهنگی با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آورد .

دکتر محمد قربانی معاون فرهنگی دانشجویی در راستای تقدیر از اساتید فعال بیان کرد : دانشگاه ها به عنوان اصلی ترین و کلیدی ترین مراکز تعلیم و تربیت، نقش بی همتایی در تربیت اخلاقی و رشد فرهنگی دانشجویان دارند که این امر بدون توجه به رابطه دانشجویان و استادان به عنوان کنشگران اصلی دانشگاهی میسر نمی باشد و ارتقاء فرهنگ در گرو تحولات فرهنگی، اخلاقی، معرفتی و مدیریتی دانشگاه هاست که در این میان نقش اعضای محترم هیئت علمی بسیار کارساز می باشد. در این رابطه به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در جمع اساتید نیز اشاره کرد که فرمودند استاد فقط آموزنده دانش نیست بلکه منش و روش استاد، تربیت کننده است. تأثیر استاد بر شاگرد، علی الظاهر از تأثیر بقیه عوامل مؤثر در پیشرفت علمی و معنوی و مادی متعلم بیشتر است.

 در این راستا جهت نیل به اهداف، معاونت فرهنگی دانشجویی در شورا ها از جمله شورای فرهنگی، شورای نظارت بر انجمن های علمی ،کمیته های  مختلف دانشگاهی از جمله کمیته ناظر بر نشریات، کمیته عفاف و حجاب و ..از حضور اساتید علاقه مند و مجرب بهره مند می باشد.

بدین منظور به پاس قدردانی  از زحمات بی شائبه یکساله اساتید محترم جلسه ای در روز سه شنبه مورخ 1400/05/05  به همت اداره تعالی فرهنگی دانشگاه برگزار و از اساتید محترم جناب آقای دکتر محمد علی محقق، دکتر ادریس بذرافشان، حاج آقای صافدل در شورای فرهنگی دانشگاه، جناب آقای دکتر حسین رنجبر، سرکار خانم دکتر فریماه بهشتی و آقای دکتر حسن اژدری زرمهری در شورای نظارت بر انجمن های علمی دانشگاه، سرکار خانم دکتر سعیده عسکریان ،اقای دکتر محمد علی محقق، جناب آقای امیر گل محمدیان در کمیته ناظر برنشریات تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.