چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶

به همت انجمن علمی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار؛

کارگاه مجازی "چگونگی انتخاب تکنیک های شناسایی خطر در ارزیابی ریسک" در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

انجمن علمی

به همت انجمن علمی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار، کارگاه " چگونگی انتخاب تکنیک های شناسایی خطر در ارزیابی ریسک " در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین، به همت انجمن علمی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار و  با هدف آشنایی و راهنمایی در انتخاب تکنیک مناسب و صحیح در بحث شناسایی خطر در ارزیابی ریسک و برطرف کردن سوالات و ابهامات دانشجویان، کارگاه مجازی " چگونگی انتخاب تکنیک های شناسایی خطر در ارزیابی ریسک "، یکشنبه ۳ مرداد در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

در این کارگاه مجازی، مباحثی از جمله آشنایی نظری و عملی فراگیران با مفاهیم خطر و شناسایی، طبقه بندی خطرات، تکنیک های شناسایی خطر، راهنمای انتخاب تکنیک مناسب، ارائه مثال های کاربردی، ارائه نمونه جداول و فرم های شناسایی خطر تدریس گردید و در پایان به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

این کارگاه با با تدریس دکتر مهران قلعه نوی عضو هیئت علمی رشته بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی قزوین و با مشارکت ۵۰ نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار گردید.

شایان ذکر است؛ برای شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی گواهی پایان دوره آموزشی از طرف انجمن علمی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار صادر گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.