دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد؛

تمدید مھلت ثبت نام متقاضیان استفاده از سھمیه استعداد درخشان مقطع ارشد رشته های پزشکی

آموزش و امتحانات دانشجویان علوم پزشکی

با اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات متقاضیان استفاده از سھمیه استعداد درخشان کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ مهلت مجددی در نظر گرفته شده است.

به گزارش مفدا - گناباد و به نقل از ایسنا، این مرکز اعلام کرد که بر اساس درخواست متقاضیان سهمیه استعداد درخشان، که موفق به ثبت نام در سامانه ثبت نام استعداد درخشان طی ۲ نوبت گذشته، نشده اند یا نیاز به تصحیح اطلاعات خود دارند، مقرر شد برای بار سوم مهلت جدیدی جهت ثبت نام یا ویرایش اطلاعات استعداد درخشان در نظر گرفته شود.

بر این اساس، کلیه متقاضیان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون واجد شرایط، که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده و کد رهگیری دریافت کرده اند،می توانند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

همچنین افراد متقاضی سهمیه استعداد درخشان بدون آزمون واجد شرایط که موفق به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد نشده اند نیز می توانند در تاریخ مذکور یعنی ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ نسبت به انجام ثبت نام اولیه اقدام کنند. برای این کار گزینه «ب» را انتخاب کرده و ثبت نام را نهایی کرده و کد رهگیری دریافت کنند. سپس در همان زمان از طریق گزینه «الف» با وارد کردن کد رهگیری نسبت به ثبت نام استعداد درخشان اقدام کنند.

سامانه دانشگاه ها نیز از تاریخ ۲۰ تا ۲۵ مرداد جهت ارسال اطلاعات داوطلبان فعال خواهد بود و لازم است در این راستا داوطلبان هماهنگی لازم را با دانشگاه ها بعمل آورند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد که در صورت هر گونه تغییر در روند موجود، مراتب از طریق سامانه این مرکز اطلاع رسانی می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.