دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰

مدیر فرهنگی دانشگاه خبر داد

دانشگاه علوم پزشکی بابل میزبان مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان جشنواره تیتر۱۲

دانشگاه علوم پزشکی بابل میزبان مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان جشنواره تیتر۱۲

مدیر فرهنگی دانشگاه خبر داد: آئین اختتامیه دوازدهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی با حضور شماری از برگزیدگان در دانشگاه علوم پزشکی ایران و به صورت غیر حضوری در ۱۱ دانشگاه دیگر برگزار شد.

به گزارش مفدابابل، آئین اختتامیه دوازدهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی یکشنبه ۱۷ مرداد با حضور شماری از برگزیدگان در دانشگاه علوم پزشکی ایران و به صورت غیر حضوری در ۱۱ دانشگاه دیگر برگزار شد. دکتر زینب جهانیان در خصوص برگزاری مراسم اختتامیه اظهار داشت: طی این مراسم از برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره تقدیر شد و لوح و بسته‌های فرهنگی سایر برگزیدگان به دانشگاه‌های سراسر کشور ارسال شد.
مدیر فرهنگی به برگزیدگان جشنواره اشاره کرد و گفت: خانم مریم پریچهره، دانشجوی رشته فیزیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی بابل و عضو نشریه حرکت در بخش آثار برگزیده در رسته طرح برگزیده جشنواره این دوره شناخته شد.
وی همچنین افزود: تعداد ۲۱۶ اثر توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل در تیتر ۱۲ ثبت گردید که ۱۲ اثر آنها تا مرحله نهایی داوری راه پیدا کرد. ۳ نفر از دانشجویان دیگر که دانشجوی دانشگاه‌های شهید بهشتی و علوم پزشکی شیراز بودند, با توجه به محل سکونت آنها در مازندران, جزء تقدیرشدگان در دانشگاه علوم پزشکی بابل بودند، در سالن فرهنگ معاونت فرهنگی و با حضور معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر پورامیر و مدیردانشجویی، حمزه گیلکی بیشه از ایشان تقدیر به عمل آمد.

دکتر جهانیان در پایان بیان داشت: معاونت فرهنگی‌و دانشجویی این دانشگاه برای تمامی دانشجویان عرصه قلم و حوزه نشریات دانشجویی, به ویژه برای خانم مریم پریچهره که تنها برگزیده از میان دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه شمال می‌باشد, آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.