دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در گفتگو با مفدا مطرح کرد؛

اردوهای جهادی سلامت محور در چهارمحال و بختیاری گسترش می‌یابد/ واکسیناسیون علیه کرونا در ریل شتاب

دکتر شیرانی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به گسترش برگزاری اردوهای جهادی سلامت محور با همکاری بسیج جامعه پزشکی، هلال احمر و... تاکید کرد.

به گزارش مفدا شهرکرد، دکتر مجید شیرانی در پنجمین نشست تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه دانشجویان گروه‌های پزشکی و پیراپزشکی پس از فارغ‌التحصیلی مستقیماً با مردم در ارتباط هستند، از این رو ایجاد دغدغه فرهنگی با هدف تقویت روابط اجتماعی دانشجویان الزامی است.

وی با بیان اینکه موفقیت دانشجویان علوم پزشکی در کار و زندگی مستلزم برقراری ارتباط موثر با مردم است افزود: برگزاری اردوهای جهادی فرصتی مناسب برای تقویت روابط اجتماعی و آمادگی برای حضور دانشجویان در جامعه پس از فارغ التحصیلی است.

دکتر شیرانی خاطرنشان کرد: اردوهای جهادی باعث برطرف شدن بسیاری از مشکلات دانشجویان با منشاء روابط اجتماعی می گردد.

وی با بیان اینکه رسالت اصلی دانشجویان گروه پزشکی و پیراپزشکی ارائه خدمت و خدمات رسانی است گفت: در این راستا فعالیت دانشجویان بیرون از دانشگاه با نظارت مسئولین، بسیار مفید و حائز اهمیت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تاکید کرد: دانشجویان باید با سه ویژگی شامل دانش خوب، مهارت کافی و اخلاق حرفه‌ای از دانشگاه فارغ‌التحصیل شوند.

 وی هدف اصلی راه‌اندازی گروه‌های جهادی را جامعه نگری، تقویت تعهد به کار و اخلاق حرفه‌ای و احاطه به نقاط مختلف جامعه عنوان کرد و گفت: تعدد راه اندازی کانون ها، انجمن ها  و تشکل های دانشجویی در راستای جذب و تشویق دانشجویان برای انجام فعالیت های فوق برنامه ای است.

واکسیناسیون علیه کرونا در ریل شتاب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری در ادامه از شتاب روند واکسیناسیون علیه کووید۱۹ در استان خبر داد.

دکتر مجید شیرانی اضافه کرد: با توجه به واردات بالای واکسن کرونا، روند انجام واکسیناسیون عمومی علیه بیماری منحوس کووید۱۹ طی هفته جاری و روزهای آتی در چهارمحال و بختیاری با سرعت بالاتری ادامه می یابد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.