دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸

دبیران جدید انجمن‌های علمی - دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد انتخاب شدند

انجمن علمی دانشجویی - گناباد

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد از برگزاری انتخابات انجمن‌های علمی - دانشجویی این دانشگاه به صورت مجازی و انتخاب دبیران جدید خبر داد.

به گزارش مفدا – گناباد، حسین توکلی ثانی با اعلام این خبر گفت: انتخابات انجمن‌های علمی - دانشجویی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه برای انتخاب دبیران و اعضای شورای مرکزی از پنجم مردادماه لغایت ۱۳ شهریورماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار شد.

وی ادامه داد: تعداد ۱۳ انجمن علمی - دانشجویی از رشته‌های مختلف با حضور دانشجویانی علاقه‌مند در این دانشگاه فعالیت داشته و لذا پس از انجام رأی‌گیری و شمارش آراء، دبیران و اعضای شورای مرکزی آنها انتخاب شدند.

توکلی ثانی هدف از تشکیل انجمن‌های علمی – دانشجویی را ایجاد هم‌افزایی در جهت تقویت و توسعه دستاوردهای علمی، شکوفایی استعدادها و برانگیختن خلاقیت علمی دانشجویان و بهره‌گیری از توانمندی‌های آنان برشمرد و تصریح کرد: پیگیری و اجرای اهداف و برنامه‌ها با برقراری ارتباط با مسئولان و برگزاری کارگاه‌های آموزشی، همایش‌ها و جشنواره‌های علمی و برنامه‌ریزی برای بازدیدهای علمی از جمله وظایف دبیران انجمن‌های علمی - دانشجویی است.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد، شناسایی دانشجویان نخبه و ممتاز را از دبیران انجمن‌های علمی – دانشجویی خواستار شد و اظهار کرد: بایستی خلاقیت و شناسایی استعداد دانشجویان در عرصه‌های پژوهشی مورد استفاده قرار گرفته و زمینه برای رشد و شکوفایی آنها در انجمن‌های علمی – دانشجویی فراهم شود.

شایان ذکر است احکام دبیران انجمن‌های علمی - دانشجویی نیز با امضای مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه برای مدت یک سال صادر شده است.

جهت مشاهده اسامی دبیران منتخب کلیک کنید