چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد؛

انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد + اسامی منتخبین

نشریه دانشجویی

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر بر نشریات این دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش مفدا – گناباد، حسین توکلی ثانی با اعلام این خبر گفت: این انتخابات روز دوشنبه ۱۵ شهریورماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی و با حضور ۱۶ نفر از افراد واجد شرایط حق رأی برگزار شد.

وی با اشاره به کاندیداتوری تعداد سه نفر از مدیران مسئول نشریات دانشجویی در این انتخابات، ادامه داد: در نهایت سه نفر شامل دو عضو اصلی و یک عضو علی البدل با کسب بیشترین رأی به عنوان نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه انتخاب گردیدند.

توکلی ثانی افزود: در این انتخابات «آقای امیرحسین عبدالمالکی» مدیرمسئول نشریه «نسپا» به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی تکنولوژی اتاق عمل با کسب ۱۲ رأی به عنوان نفر اول و عضو اصلی، «خانم سحر طاهری ثانی» مدیرمسئول نشریه «ثریتا» به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی پزشکی با کسب هشت رأی به عنوان نفر دوم و عضو اصلی و «خانم سمانه رجبی» مدیر مسئول نشریه «دوپامین» به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی علوم آزمایشگاهی با کسب شش رأی به عنوان نفر سوم و عضو علی البدل انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: این انتخابات با نظارت کارشناس مسئول نشریات و مسئول دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات برگزار شده است.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: شرکت در جلسات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه و جلسات منطقه‌ای و کشوری این کمیته، برگزاری کارگاه های مربوط به نشریات نظیر طراحی، نویسندگی، ویراستاری، حقوق نشریات و ...، نظارت بر نشریات منتشر شده و... از جمله وظایف اعضای این کمیته است.

بیشتر بخوانید:

انتشار ۵۰ نشریه دانشجویی و ستادی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال ۹۹