شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶

"ای که دستت می‌رسد کاری بکن"

فراخوان ثبت‌نام در طرح دانشجویی «مجاهدین واکسیناسیون»

فراخوان / سبزوار

وزارت بهداشت طی یک فراخوان از تمامی دانشجویان گروه علوم پزشکی جهت همکاری داوطلبانه در طرح واکسیناسیون عمومی دعوت نموده است.

به گزارش مفدا سبزوار، وزارت بهداشت طی یک فراخوان قصد دارد از ظرفیت دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی در طرح واکسیناسیون عمومی بصورت داوطلبانه و در قالب دو تیم تزریقات و پذیرش و ثبت‌نام بهره‌مند گردد.

در این فراخوان آمده است: تمامی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که دارای انگیزه خدمت و یاری رسانی در  روزهای سخت اپیدمی کووید ۱۹ هستند با شرکت در این طرح ضمن کسب تجربه، یاریگر دستگاه‌های مربوطه در امر واکسیناسیون عمومی خواهند بود.

داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام و حضور هرچه سریع‌تر در یکی از مراکز تجمیعی واکسیناسیون در شهرخود با مراجعه به لینک https://kanoonf.behdasht.gov.ir/vaccine ثبت نام نمایند.

در این فراخوان از همه نهادهای دانشجویی نظیر تشکل‌های اسلامی، کانون‌های دانشجویی، انجمن‌های علمی، همتایاران سلامت و شوراهای صنفی جهت شرکت در این عزم ملی دعوت شده است.

بی شک همراهی دانشجویان علوم پزشکی در این روزها نقش مهمی در تسریع فرایند واکسیناسیون و نزدیک شدن به روزهای پساکرونایی خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.