شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵

برگزاری وبینار دانشگاهی «اصول اخلاقی در محیط بالین» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

اطلاعیه برگزاری وبینار « اصول اخلاقی در محیط بالین » - گناباد

به همت کانون اخلاق حرفه‌ای مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، وبینار دانشگاهی «اصول اخلاقی در محیط بالین» در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا – گناباد، این وبینار در ساعت ۱۶ روز شنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ با تدریس امیرحسین عبدالمالکی، دبیر کانون اخلاق حرفه‌ای مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.

امیرحسین عبدالمالکی، دبیر کانون اخلاق حرفه‌ای مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه، در این باره اظهار کرد: این وبینار با حضور ۱۰۰ نفر از دانشجویان علوم پزشکی از سراسر کشور و کلان شهر هایی چون تهران، شیراز، اصفهان، مشهد برگزار شده است.

وی ادامه داد: هدف این وبینار آشنایی با اصول اخلاقی در بالین، چهارچوپ قوانین اخلاقی برای دانشجویان علوم پزشکی، نحوه پوشش در محیط بالین، آشنایی با محدودیت های بالینی در قبال مددجویان و آشنایی با اصول اخلاقی مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

دبیر کانون اخلاق حرفه‌ای مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: مباحث مطرح شده در این وبینار شامل آشنایی با تاریخچه اصول اخلاقی بالین، قوانین و مصوبات بالینی برای دانشجویان علوم پزشکی، آشنایی با مبانی اخلاقی در محیط بیمارستان، لزوم رعایت اصول اخلاقی در پوشش دانشجویان بالینی است.