یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳

جلسه هم اندیشی اعضای شورای صنفی با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار گردید

جلسه شورای صنفی

جلسه هم اندیشی اعضای شورای صنفی با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار گردید، طی این جلسه نظرات و پیشنهادات دانشجویان مطرح گردید و همچنین در خصوص نحوه بازگشایی ترم آتی بحث و گفت و گو شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، در پاسخ به سوالات دانشجویان در رابطه با نحوه ارائه و ارزشیابی دروس این ترم و  اعضای شورای صنفی چنین پاسخ گفت: نحوه ارائه دروس در این ترم به این صورت است که دروس تئوری در این ترم تماما بصورت مجازی است و به ازای هر واحد درسی حداقل یک جلسه کلاس انلاین برگزار می گردد. همچنین دروس عملی برای دانشجویانی که کاراموزی دارند، در طول دوره ای که جهت کاراموزی حضور دارند بصورت حضوری برگزار می شود. و دروس عملی برای دانشجویانی که کارآموزی ندارند، بصورت مجازی آغاز می‌شود (مباحث تئوری) ولی در ادامه تلاش دانشگاه بر برگزاری حضوری دروس عملی می باشد. نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم نیز به این صورت است که امتحانات پایان ترم در تمامی رشته ها بصورت حضوری برگزار می گردد. طی این ترم طول دوره کارآموزی به دو سوم طول آن در شرایط معمول افزایش میابد و تلاش بر این است که در ترم آینده روند کارآموزی ها به حالت عادی بازگردد. همچنین وی در ادامه افزود : در ارتباط با روند واکسیناسیون، همانطور که در هفته های گذشته برای صدور معرفی نامه صحبت شده بود، روند صدور معرفی نامه تسهیل شد.

شورای صنفی هم از دانشجویان درخواست دارد هرچه زودتر نسبت به واکسیناسیون خود اقدام کنند و مشکلات به وجود آمده را با شورای صنفی یا نماینده کلاس در میان بگذارند.

لازم به ذکر است تمام موارد ذکر شده در صورت دریافت دستورالعمل جدید از سوی وزارت  بهداشت قابل تغییر می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.