سه‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴

پیشگامی جهادگران دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در کمپین تشویق مردم به واکسیناسیون در مناطق محروم

اردو جهادی جیرفت

کمپین تشویق مردم به تزریق واکسن کرونا با هدف ترغیب افراد واجد شرایط ساکن روستای عباس آباد ملارضا از توابع شهرستان رودبار جنوب و نشان دادن اهمیت این موضوع توسط گروه جهادی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با همکاری معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت رودبار جنوب برگزار شد.

به گزارش مفدا جیرفت ، پیشگامان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی جیرفت این بار کمپین واکسیناسیون را دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ با حضور دانشجویان عضو کانون های ستاد جهادی معاونت فرهنگی و دانشجویی ، معاونت بهداشتی و دکتر میلاد دانشی عضو هیأت علمی و متخصص تغذیه ، با هدف ترغیب و تشویق افراد واجد شرایط واکسیناسیون در روستای عباس آباد ملارضا از توابع شهرستان رودبارجنوب که تا کنون استقبالی از تزریق واکسیناسیون نداشته اند ، برگزار کردند.

در این کمپین واکسیناسیون به بیش از ۴۶ نفر از ساکنین روستای فوق دوز اول واکسن کرونا تزریق شد و همچنین با حضور دکتر محمدصادق صباحی خدمات «ویزیت رایگان پزشکی، سنجش فشارخون، سنجش اکیسژن خون، مشاوره تغذیه ای به بیش از ۷۰ نفر» ارائه شد.

دکتر میلاد دانشی عضو هیأت علمی دانشگاه و متخصص تغذیه ، در این کمپین به بیان خطرات بیماری کرونا، توصیه های تغذیه ای قبل و بعد از تزریق واکسن، مزایای تزریق واکسن، عواقب عدم تزریق واکسن ، راههای پیشگیری از کرونا و توصیه های بهداشتی به ساکنین این منطقه ارائه کرد. 

لازم به ذکر است کمپین جهادگران واکسیناسیون با مشارکت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه، اعضای هیات علمی، دفتر نهاد رهبری و هم اندیشی اساتید طبق مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه که با حضور دکتر اصغر مکارم برگزار شد ، شروع بکار کرد و تا کنون ۱۶ نفر از اعضای هیأت علمی بیش از  ۸۴ نفر از دانشجویان نهادهای فرهنگی و حدود ۲۰ نفر از اعضای تشکل های دانشجویی آماده انجام فعالیت جهادی دواطلبانه در سطح دانشگاه می باشند .

کد خبرنگار:۲۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.