سه‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد مطرح کرد؛

فعالیت ۴ مرکز واکسیناسیون با مشارکت دانشجویان علوم پزشکی شهرکرد

گزارش تصویری/ بازدید از مرکز واکسیناسیون

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از فعالیت ۴ مرکز واکسیناسیون در استان چهارمحال و بختیاری با مشارکت دانشجویان جهادگر و به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا شهرکرد،  دکتر شهرام طهماسبیان در بیست و دومین روز از شهریورماه ۱۴۰۰ در بازدید میدانی از دو پایگاه تجمیعی واکسیناسیون علیه کووید۱۹ در شهرکرد اظهار داشت: در حال حاضر ۴ مرکز واکسیناسیون در چهارمحال و بختیاری با همکاری سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع)، مرکز بهداشت، بسیج جامعه پزشکی استان، معاونت فرهنگی و اموردانشجویی و بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با فعالیت داوطلبانه و جهادی دانشجویان رشته های مختلف پزشکی و پیراپزشکی فعال است.

وی افزود: دانشجویان بسیجی و جهادگر دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در دو پایگاه ۹دی و مهدیه غرب شهرکرد و دو پایگاه در شهرستان های بروجن و فارسان مشغول به ارائه خدمات هستند.

دکتر طهماسبیان خاطرنشان کرد: این چهار پایگاه کاملا به صورت دانشجویی درحال فعالیت است و هر پایگاه دارای واکسیناتور مرد و زن، ثبت کننده مشخصات متقاضیان در سامانه و پزشک مستقر در پایگاه و همراهی نیروهای انتظامات می باشد.

وی اضافه کرد: باتوجه به تامین واکسن مورد نیاز استان و افزایش تعداد پایگاه های واکسیناسیون علیه کووید۱۹ در سطح استان، فراخوان جذب نیروی داوطلب دانشجویی تیرماه امسال در راستای کمک به امر واکسیناسیون منتشر شد.

دکتر طهماسبیان اضافه کرد: به دنبال انتشار این فراخوان، دانشجویان علاقمند به صورت داوطلبانه پس از ثبت نام در پایگاه های واکسیناسیون بکارگیری شدند.

محمد خدادادی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز در حاشیه این بازدید گفت: بالغ بر ۲۳۰ دانشجوی بسیجی در قالب طرح جهادی شهید نورمند برای امر واکسیناسیون اعلام آمادگی کرده اند.

وی افزود: برای این دانشجویان قبل از بکارگیری، دوره های آموزشی تئوری و عملی در این زمینه برگزار گردیده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.