سه‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نشست با اعضای شورای صنفی:

اعضای شورای صنفی، نماینده‌های قانونی دانشجویان هستند

مفدا

 به منظور پیگیری و بررسی امور صنفی دانشجویان، نشست اعضای شورای صنفی با مسئولین معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا کرمانشاه، به منظور پیگیری و بررسی امور صنفی دانشجویان و در ادامه جلسات پیشین، نشست اعضای شورای صنفی دانشجویان با حضور دکتر محمدرضا غلامی معاون فرهنگی و دانشجویی، سعید کریمی‌خو مدیر دانشجویی و اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در روز دوشنبه تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۴۰۰ و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد.

در این نشست، اعضای شورای صنفی مسائل مختلفی را از قبیل دادن حق امضا به دبیران شورای صنفی جهت پیگیری سریع‌تر امور صنفی دانشجویان، درخواست اختصاص اتوماسیون، حفظ جایگاه شورای صنفی و اعضای آن در سطح دانشگاه، تجهیز خوابگاه‌ها به جعبه کمک‌های اولیه، بازسازی محوطه خوابگاه‌ها و ... را مطرح کردند.

در ادامه نیز مواردی از جمله‌ پرداخت حق‌الزحمه دانشجویان مشغول به خدمت در مراکز واکسیناسیون و پرداخت حق‌الزحمه اعضای شورای صنفی به صورت ماهیانه عنوان شد.

دکتر محمدرضا غلامی، در پاسخ به درخواست‌های دانشجویان بیان کرد: اعضای شورای صنفی نماینده‌های قانونی دانشجویان هستند و جایگاهشان در سطح دانشگاه و مسئولین محفوظ است. اعضای شورای صنفی باید کاملا پیگیر باشند و درخواست‌های خود را مطرح کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: تمامی درخواست ‌ها و موارد مطرح‌شده در جلسات معاونت بررسی و پیگیری خواهند شد.

در پایان، اعضای شورای صنفی نیز از حمایت‌ها و پیگیری مسائل دانشجویان توسط مسئولین معاونت فرهنگی‌، دانشجویی دانشگاه تشکر و قدردانی کردند.

خبرنگار: زینب حافظی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.