چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۴:۰۸

دبیر کل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد؛

خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اقلام رفاهی خریداری شده تجهیز می‌شوند

خوابگاههای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اقلام رفاهی خریداری شده تجهیز می شوند

با خرید ۶۵ رقم اقلام رفاهی ویژه دانشجویان شامل؛ ماشین لباس شویی، اتو، جاروبرقی و .. خوابگاه‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تجهیز می شوند.

به گزارش مفدا_زاهدان، با پیگیری اعضای شورای صنفی دانشجویان و مساعدت حوزه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی، ۶۵ عدد اقلام رفاهی دانشجویان شامل؛ ماشین لباس شویی، اتو، جاروبرقی و .. بر اساس نیاز سنجی های صورت گرفته از قبل تهیه و جهت تجهیز به حوزه خوابگاه‌ها ارسال شدند.

به گفته عبدالباسط ربانی، دبیر کل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه با توجه به ارتباط اعضای شورای صنفی با دانشجویان و پیگیری مطالبات آنان از طریق حیطه وظایف این شورا، تهیه تجهیزات رفاهی شامل اقلام ماشین لباسشویی، اتو، جاروبرقی و .. در طی سه ماهه گذشته از اهم مطالبات دانشجویان بوده که خوشبختانه شورای صنفی دوره چهاردهم، در بدو ورود و شروع به کار خود، این موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با پیگیری و مساعدت مدیران حوزه امور دانشجویی، امروز شاهد حاصل نتایج این پیگیری و همکاری مسئولین با اعضای شورای صنفی بودیم.

وی همچنین در ادامه به تعداد اقلام رفاهی خریداری شده نیز اشاره نمود و افزود: تعداد کالاهای خریداری شده این بار به رقم ۶۵ عدد کالای اموالی رسیده و جهت تهیه این ارقام مبلغی بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.دبیر کل شورای صنفی دانشجویان همچنین به تعمیر تجهیزات برقی و اقلام رفاهی موجود در خوابگاه‌ها نیز اشاره داشت و اذعان کرد: همچنین تعمیراساسی تجهیزات پیشین موجود در خوابگاهها نیز چند روزی است که آغاز شده و دستگاههای فرسوده و مستهلک و غیرقابل تعمیر با تجهیزات جدید خریداری شده بلافاصله جایگزین خواهند شد.

لذا با توجه به اهمیت حفظ و نگهداری تجهیزات رفاهی موجود در خوابگاه‌ها جهت استفاده سایر دانشجویان، از همه دانشجویان عزیز خواهشمندیم نسبت به نگهداری و حفظ وسایل خریداری شده جهت رفاه حال کلیه دانشجویان؛ نهایت دقت و حساسیت لازمه را داشته باشند.

همچنین در پایان مراتب قدردانی و سپاس خود را به نمایندگی از اعضای شورای صنفی و مجموعه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از حوزه معاونت محترم فرهنگی و امور دانشجویی؛ جناب آقای دکتر علیرضا انصاری مقدم و جناب دکتر معین و مهندس غفران (مدیر امور دانشجویی و ریاست خوابگاه ها) اعلام می‌دارم که حقیقتا اهمیت و توجه به مطالبات حوزه دانشجویی و تلاش در جهت رفع آنها جزو دغدغه های روزانه آنان است.تهیه کننده: آرزو جعفری، خبرنگار مفدا زاهدان
تنظیم: هما قهقایی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.