چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد؛

ثبت نام ۴۱۷ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در پویش "مجاهدین واکسیناسیون"

اردبیل/ بازدید معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از مراکز تجمیعی واکسیناسیون

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: با توجه به نیاز مبرم کادر درمانی جهت تسهیل در امر واکسیناسیون کووید ۱۹ و راه‌اندازی سامانه جهت ثبت نام دانشجویان داوطلب همکاری با عنوان مجاهدین واکسیناسیون، تاکنون ۴۱۷ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به این پویش پیوستند.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر بهروز دادخواه در رابطه با راه‌اندازی پویش مجاهدین واکسیناسیون و آمار ثبت نام دانشجویان علوم پزشکی اردبیل در این پویش، اظهار داشت: معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، طی نیاز مبرم به کادر بهداشتی درمانی جهت تسهیل در امر واکسیناسیون کووید ۱۹ اقدام به راه اندازی سامانه جهت ثبت نام دانشجویان داوطلب همکاری با عنوان مجاهدین واکسیناسیون کرده است.

وی گفت: خوشبختانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از ابتدای همه گیری ویروس کووید ۱۹، در صحنه حاضر بوده و در راستای کمک به کادر بهداشت و درمان و نیز امر واکسیناسیون فعالیت قابل توجهی داشته‌اند و امروز نیز با مشارکت در پویش "مجاهدین واکسیناسیون" برای خدمت رسانی به مردم اماده هستند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: تا به امروز بیش از ۸ هزار نفر دانشجو در این سامانه ثبت نام کرده‌اند و سهم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز ۴۱۷ نفر از دانشجویان است که در روند واکسیناسیون عمومی فعالیت خواهند کرد.

دکتر دادخواه تصریح کرد: از تمام دانشجویان دعوت می‌کنم که به سامانه پویش «مجاهدین واکسیناسیون» مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام خود در این پویش اقدام کنند تا اطلاعات آن‌ها در دسترس دانشگاه‌ علوم پزشکی و معاونت‌های بهداشتی قرار گیرد.

در روزهای گذشته سامانه ثبت‌نام دانشجویان داوطلب به منظور مشارکت و یاری در امر واکسیناسیون عمومی با همکاری معاونت‌های «فرهنگی - دانشجویی» و «بهداشتی» وزارت بهداشت راه‌اندازی شد. دانشجویان داوطلب می توانند در این سامانه ثبت‌نام کرده و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند و یاریگر کادر پرتلاش بهداشتی و درمانی کشور باشند.

همه نهادهای دانشجویی نظیر تشکل‌های اسلامی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی، همتایاران سلامت و شوراهای صنفی می‌توانند با ثبت‌نام در این سامانه با عنوان مجاهدین واکسیناسیون در این امر مشارکت کنند.

لینک ثبت نام جهت همکاری در واکسیناسیون: https://kanoonf.behdasht.gov.ir/vaccine

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.