چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳

مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

مهمترین برنامه و اولویت ما همکاری در طرح «واکسیناسیون عمومی» خواهد بود

مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد

فاطمه معروفی که روز گذشته به عنوان مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه علوم پزشکی سبزوار منصوب شد، گفت: در حال حاضر که اولویت کشور حل چالش‌های به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا بوده و واکسیناسیون عومی در صدر امور قرار گرفته است، مجموعه بسیج دانشگاه نیز همه توان خود را معطوف این اقدام خواهد کرد.

به گزارش مفدا سبزوار، روز گذشته سه‌شنبه ۲۳ شهریور ماه طی مراسمی که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر دفتر بسیج دانشجویی شهرستان، مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه، معاون تحقیقات و فناوری و دیگر مسئولین در سالن شهید چمران پردیس دانشگاه برگزار شد، فاطمه معروفی دانشجوی ترم ۵ پرستاری دانشگاه به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی خواهران انتخاب و از زحمات فاطمه جامع که پیش از این عهده‌دار این مسئولیت بود قدردانی شد.

فاطمه معروفی در گفتگوی اختصاصی با مفدا سبزوار اظهار داشت: از همان دوران کودکی و تحصیل سابقه عضویت در بسیج را دارم و در دوران دبیرستان فرمانده پایگاه پیشگامان محل تحصیلم بر عهده من بود. علاقه من به عضویت در بسیج در دوران دانشجویی ادامه داشت و از همان ترم اول به عنوان کادر بسیج دانشجویی خواهران انجام وظیفه می‌کردم و امروز با لطف خداوند حکم مسئولیت فرماندهی پایگاه خواهران بسیج دانشجویی به من تنفیذ شد.

مسئول جدید بسیج دانشجویی خواهران گفت: بنده عقیده دارم هر کاری که بخواهد نتیجه بدهد باید در یک تشکل انجام شود. تشکل یعنی افراد همسو و همفکر دور هم جمع شوند، هدف واحدی انتخاب کنند و به طور منسجم، با نظم و اخلاق به سوی هدفشان گام بردارند.

معروفی افزود: همین تعریف را با هدف شجره طیبه بسیج در نظر بگیرید، رهبر کبیر انقلاب بسیج را مصداق همان نیروی پشتیبان اسلام می‌دانند و اکنون در این برهه از زندگی بر خودم واجب دانستم تا به وظیفه خود به عنوان یک دانشجو و موذن جامعه در راستای پیشبرد این هدف عمل کرده و مثل یک همراه یاری رسان و یک ناظر برای تشکل بسیج دانشگاهم تلاش نمایم.

این دانشجوی فعال فرهنگی گفت: بسیج دانشجویی هر ساله اهداف کلان و اهداف خردی را تعریف نموده و دنبال میکند که بسیج خواهران هم به عنوان بخشی از همین شجره طیبه وظیفه دارد همان اهداف را دنبال نموده و برای تحقق آنها تلاش نماید.

وی در تشریح برنامه‌های خود پس از قبولی این مسئولیت بیان داشت: در حال حاضر اولویت کشور حل چالش‌های به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا بوده و واکسیناسیون  عمومی در صدر امور قرار گرفته است که بر همین اساس مجموعه بسیج دانشگاه علوم پزشکی سبزوار نیز همه توان خود را معطوف این اقدام خواهد نمود تا با اعزام و سازماندهی نیروهای بسیجی و داوطلب به مراکز واکسیناسیون در راستای کمک به کادر بهداشت و درمان گام بردارد تا هر چه سریعتر واکسیناسیون عمومی صورت گرفته و به یاری خداوند بر این ویروس غلبه نماییم. در آینده نیز تمرکز بیشتری روی مساله زنان و خانواده خواهیم داشت.

معروفی بسیج را تشکلی همواره مقبول بین اکثریت دانشجویان دانست و ابراز امیدواری کرد با حضور دانشجویان در مجموعه دانشگاه همراهی و همدلی در امور افزایش یابد.

مسئول جدید بسیج دانشجویی خواهران در پایان گفت: بسیج دانشجویی خواهران بسیار مشتاق است که پس از مدتی قریب به دوسال که به تعطیلی دانشگاه منجر شده بود اکنون با حضور شما عزیزان روح تازه‌ای در پیکره این تشکل دمیده تا با همراهی و همدلی یکدیگر در راستای رشد و تعالی خودمان و دیگران بسم الله را بگوییم.

کد خبرنگار: ۳۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.