چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶

دومین جشنواره طب ایرانی به‌صورت مجازی برگزار می‌شود

طب ایرانی

دومین جشنواره طب ایرانی، ۱۹ آبان ۱۴۰۰ در محورهای اصلی آموزش، پژوهش و درمان و محورهای ویژه «کووید ۱۹» و «فرهنگ و هنر» برگزار می شود.

به گزارش مفدا کاشان، دومین جشنواره طب ایرانی، ۱۹ آبان ۱۴۰۰ در محورهای اصلی آموزش، پژوهش و درمان و محورهای ویژه «کووید ۱۹» و «فرهنگ و هنر» برگزار می شود.


در محور آموزش، دانشجو و آموزشگر برتر و در محور پژوهش، یک پژوهشگر برتر بالای ۳۵ سال و یک پژوهشگر جوان برتر زیر ۳۵ سال، فناور برگزیده، مقاله و کتاب برتر معرفی و در محور درمان نیز واحد ارائه‌دهنده خدمات بالینی و درمانگر برتر بر اساس معیارهای تعیین‌شده انتخاب می‌شوند.


در بخش محورهای ویژه، به‌عنوان وجه تمایز دومین جشنواره طب ایرانی نسبت به نخستین دوره آن، برگزیدگانی در ۶ بخش اپلیکیشن، فیلم کوتاه، پوستر و اینفوگرافیک، داستان کوتاه برای کودک، موشن‌گرافیک و عکاسی در راستای شعار جشنواره و با محوریت اصلاح سبک زندگی معرفی می‌شوند که جوایز ویژه‌ای به برگزیدگان اهدا می‌شود.


معیارهای انتخاب در محور کووید ۱۹ نیز با توجه به میزان مشارکت در حوزه آموزش، پژوهش و درمان در شرایط بحرانی کشور تعیین‌شده است و همچون دوره نخست جشنواره و با توجه به دستورالعمل ابلاغی، از یک پیشکسوت برگزیده در حوزه طب ایرانی نیز قدردانی به عمل می‌آید.

علاقه‌مندان تا ۳۱ شهریورماه برای ارسال مدارک خود بر مبنای محور موردتقاضا، فرصت دارند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.