چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰

واکسیناسیون کارکنان اتاق اصناف، اداره صنعت معدن و تجارت و اعضای اتحادیه‌های صنفی شهرستان اسلامشهر

واکسیناسیون

واکسیناسیون کارکنان اتاق اصناف، اداره صنعت معدن و تجارت و اعضای اتحادیه‌های صنفی شهرستان اسلامشهر در دو مرکز تجمیعی واکسیناسیون ویژه مشاغل انجام می‌شود.

به گزارش مفدا تهران، شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، در پی برنامه واکسیناسیون کشوری در مقابله با بیماری کرونا، واکسیناسیون کارکنان اتاق اصناف، اداره صنعت معدن و تجارت و اعضای اتحادیه‌های صنفی شهرستان اسلامشهر با مساعدت دکتر فاطمه تاجیک، مدیر شبکه از شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ در دو مرکز تجمیعی واکسیناسیون ورزشگاه 9 دی و حضرت زینب (س) شروع و در حال انجام است.

آرایشگران جزو اصنافی هستند که در ارتباط نزدیک و مستقیم با مشتری می‌باشند و در شرایط همه‌گیری کرونا افراد شاغل در این اماکن جزء افراد در معرض خطر می‌باشند که در همین راستا پس از هماهنگی‌های لازم صنف آرایشگران مردانه و زنانه به‌عنوان اولین گروه برای واکسیناسیون در نظر گرفته شد.

پس از اطلاع‌رسانی به تمام اعضای این صنف و واکسیناسیون، بر اساس گزارش واحد بیماری‌های واگیر شبکه تا سه‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰، تقریباً ۹۰ درصد آرایشگران مردانه و ۶۰ درصد آرایشگران زنانه واکسینه شده‌اند و مابقی متصدیان سایر صنوف به‌نوبت و بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده در روزهای آینده واکسینه خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.