چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸

تقدیر و تشکر معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز از مسئول اسبق بسیج دانشجویی

تقدیر و تشکر معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز از مسئول اسبق بسیج دانشجویی

صبح روز چهارشنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ دکتر سمیه دهقان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز از زحمات و پی گیری های ارزشمند عارف نیکزاد مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه در دوران تصدی و در پی فارغ التحصیلی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری واطلاع رسانی مفدا البرز،صبح روز چهارشنبه ۲۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ دکتر سمیه دهقان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز از زحمات و پی گیری های ارزشمند عارف نیکزاد مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه در دوران تصدی و در پی فارغ التحصیلی وی به همراه دکتر سید علی اصغر میرخلیلی مدیر فرهنگی دانشگاه و محمود محمد حسینخانی مسئول حراست معاونت طی جلسه ای در دفتر معاونت دانشجویی تقدیر و تشکر کرد.

دکتر سمیه دهقان در این جلسه با اشاره به ظرفیت های دانشجویان جوان و نقش بسیج دانشجویی در اداره و مدیریت بسیاری از مسئولیت های محوله ، تصریح کرد: بهترین مدرسه رشد و تربیت بسیج دانشجویی است.

دکتر دهقان با بیان اینکه بسیج دانشجویی همواره به دنبال خدمت به مردم و بالا نگاه داشتن پرچم اسلام و انقلاب بوده است، گفت: بسیج دانشجویی هویت خود را وابسته به اسلام و انقلاب می داند.

معاون دانشجویی و فرهنگی  ابراز امیدواری کرد از فعالیت های انجام شده در طول دوران مسئولیت عارف نیکزاده، که الگویی باشد برای دوست صمیمی و هم قطارش که به عنوان مسئول بسیج دانشجویی جدید منصوب شده  و از برادران متعهد، ارزشی، فهیم و با تفکر جهادی است.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.