سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹

در ششمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر تصویب شد؛

دوره‌های آموزشی «امر به معروف و نهی از منکر» در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار خواهد شد

جلشه شورای امر معروف / سبزوار

روز گذشته ششمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه با هدف برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف این شورا در شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

به گزارش مفدا سبزوار، ششمین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه روز گذشته دوشنبه ۲۹ شهریور ماه با حضور اعضاء در سالن اجلاس شهید چمران پردیس دانشگاه برگزار شد.

این جلسه با هدف برنامه‌ریزی جهت رسیدن به اهداف ترسیم شده برای شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهدی سلمانیان مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه به ارائه گزارشی از مصوبات جلسه قبل و میزان اجرایی شدن آنها برای اعضای جلسه پرداخت و اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته فایل پوسترهایی با مضمون امر به معروف و نهی از منکر طراحی و به مرحله چاپ رسید و برای واحدهای تابعه دانشگاه ارسال شد تا نسبت به چاپ و نصب در فضای دانشگاهی اقدام گردد.

مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه با بیان اینکه در حوزه امر به معروف و نهی از منکر به شدت نیازمند آموزش هستیم افزود: بسیاری از منکرها شامل فساد اداری است و کارکنان توقع دارند مسئولان در این زمینه توجه لازم را داشته باشند. به همین منظور از سال گذشته بازدیدهای دوره‌ای اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر از واحدهای تابعه دانشگاه آغاز شده و ادامه‌دار خواهد بود.

وی تصریح کرد: درصدد برگزاری دوره‌های آموزشی همزمان با این بازدیدها هستیم چرا که امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه همگانی بوده و آموزش نحوه انجام آن به شدت احساس می‌شود و قطعا انجام این کار به نوعی کمک به احیای این فریضه خواهد بود.

سلمانیان یکی دیگر از برنامه‌های پیش‌بینی شده در شش ماهه دوم سال جاری را برگزاری مسابقه طراحی پوستر با مضمون پیام‌هایی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و ادامه داد: در جلسه آینده شورا شیوه‌نامه برگزاری این مسابقه تقدیم اعضاء می‌شود تا در خصوص کیفیت و نحوه اجرای آن تصمیم‌گیری گردد.

مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه در پایان به زحمات رابطین واحدهای تابعه دانشگاه در خصوص اجرای کلیه برنامه‌های فرهنگی اشاره‌ای داشت و خواستار تقدیر شایسته از آنها شد که مورد موافقت اعضای شورا قرار گرفت.

کد خبرنگار: ۳۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.