شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳

معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی گراش اعلام کرد؛

مشارکت ۵۵ نفر از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی گراش در پویش " مجاهدین واکسیناسیون "

گراش

معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی گراش، از پیوستن ۵۵ نفر از دانشجویان این دانشکده به طرح " مجاهدین واکسیناسیون " خبر داد.

دکتر حکیمه اکبری ، معاون آموزش ، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی گراش در گفتگو با مفداگراش، از پیوستن ۵۵ نفر از دانشجویان این دانشکده به طرح " مجاهدین واکسیناسیون " خبر داد.

وی در خصوص روند انجام این کار گفت: پس از اعلام معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت مبنی بر ضرورت همکاری دانشجویان علوم پزشکی با پرسنل معاونت بهداشت در انجام واکسیناسیون سراسری کرونا در قالب طرح " مجاهدین واکسیناسیون "، به سرعت فراخوان این طرح و نحوه ثبت نام و مشارکت در آن، به دانشجویان دانشکده علوم پزشکی گراش اطلاع رسانی شد. 

دکتر اکبری همچنین با اشاره به ضرورت مشارکت نهادهای دانشجویی دانشکده در این پویش، تصریح کرد:  همه نهادهای دانشجویی نظیر تشکل‌های اسلامی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی دانشجویی، همتایاران سلامت و شورای صنفی می‌توانند با ثبت نام در این سامانه با عنوان «مجاهدین واکسیناسیون» در این امر مشارکت کنند.

وی درباره نحوه همکاری دانشجویان غیربومی در این طرح ، بیان کرد: دانشجویان غیر بومی دانشکده علوم پزشکی گراش در شهرستان های محل سکونتشان نیز با هماهنگی انجام شده و در یک اقدام داوطلبانه و جهادی در حال کمک به تسریع درامر واکسیناسیون هستند.

دکتر اکبری افزود : اجرای این طرح یکی از درخشان ترین جلوه های همکاری و همدلی بین کادر بهداشت و درمان ( اعم از پرسنل و دانشجویان ) در ریشه کنی بیماری کرونا را به معرض نمایش گذاشته است .

معاون آموزش ، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی گراش ، ضمن تشکر از دانشجویانی که تا کنون در این طرح ثبت نام کرده اند ، خواستار مشارکت سایر دانشجویان در این امر خداپسندانه با هدف سرعت بخشیدن به روند واکسیناسیون و پایان پاندمی کرونا شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.