یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲

فیلم / بخش اول تور مجازی دانشجویان جدیدالورود ۱۴۰۰ دانشگاه علوم پزشکی جیرفت منتشر شد

تور مجازی جیرفت 1400

با همکاری اعضای پایگاه خبری مفدا دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ، بخش اول تور مجازی ۱۴۰۰ دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، در راستای معرفی بهتر این دانشگاه  به دانشجویان جدیدالورود منتشر شد.

 به گزارش مفدا جیرفت ،  دانشجوی گرامی پذیرش شما را در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تبریک عرض نموده . توفیق روز افزون شما را در تمام مراحل زندگی از خداوند متعال خواستاریم . این تورمجازی  با فراهم آوردن موقعیت های تصویری از دانشگاه علوم پزشکی جیرفت  امکان حضور مجازی در فضای دانشگاه را به دانشجویان جدیدالورود ۱۴۰۰ می دهد.

این تور مجازی در سه بخش تهیه و تدوین شده است که بخش اول آن مربوط به حوزه ریاست دانشگاه و بخش دوم و سوم مربوط به معرفی بخش های مختلف معاونت های فرهنگی و دانشجویی ، آموزشی ، تحقیقات و فناوری و دانشکده ها خواهد بود که  در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است زمان ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورد ۱۴۰۰ متعاقبا اعلام خواهد شد.

 اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود ۱۴۰۰

دانشجوی گرامی

 لازم به ذکر است ثبت نام اولیه دانشجویان جدیدالورود آزمون سراسری سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعم از ورودی مهر و بهمن به صورت غیر حضوری و اینترنتی از شنبه ۱۰ مهر ماه شروع می شود ، ضمنا مدارک لازم جهت ثبت نام غیر حضوری متعاقبا اعلام می گردد.

در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ۱۱ کانون فرهنگی ، ۹ انجمن علمی و دو تشکل بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی  فعالیت دارند. که دانشجویان می توانند در زمینه های مختلف فرهنگی ، علمی و سیاسی فعالیت داشته باشند.

در پایان از حمایت های رئیس محترم دانشگاه معاونین محترم فرهنگی دانشجویی، آموزشی کلیه معاونین و رواسای دانشکده ها و نیز زحمات کلیه همکاران این پروژه به ویژه تیم چند رسانه ای  پایگاه خبری مفدا جیرفت کمال تشکر و قدردانی را بعمل می آوریم.

دفترچه راهنمای مقررات آموزشی ، دانشجویی و سایر اطلاعات نیز در بخش دوم منتشر خواهد شد.

ضروری است دانشجویان گرامی جدیدالورود  جهت اطلاع از فعالیتهای فرهنگی، صنفی رفاهی ، آموزشی و ورزشی به کانال تلگرامی مفدا جیرفت به آدرس jiroftmefda@ بپیوندید. با ما همراه باشید در این تور مجازی.

تهیه و تدوین : امین رضا خرمی-دبیر سرویس چند رسانه ای مفدا جیرفت

فیلمبرداری: امین رضا خرمی- علی عمرانی ساردو

مجری: آذین بدویی

نویسندگان: زهره حاکمی، زکیه خوشحالی، نوشین رفیع زاده

گوینده: معظمه باهری

گرافیست: امین رضا خرمی، علی عمرانی، محمد پورفریدونی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.