پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳

در قالب فصل آشنایی :

گفتگو با مسئول امور خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

محمود اسدپور

با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید، به منظور آشنایی دانشجویان جدید الورود با مدیران و مسئولین معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در این شماره از سلسله برنامه های "فصل آشنایی"، گفتگوی آقای محمود اسدپور مسئول امور خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را با پایگاه خبری مفدا بوشهر تقدیم می نماییم.

به گزارش مفدا بوشهر، با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید، به منظور آشنایی دانشجویان جدید الورود با مدیران و مسئولین معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در این شماره از سلسله برنامه های "فصل آشنایی"، گفتگوی آقای محمود اسدپور مسئول امور خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را با پایگاه خبری مفدا بوشهر تقدیم می نماییم.
در این گفتگوی صمیمی، مسئول امور خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن ابراز خرسندی به مناسبت بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تبریک سال تحصیلی جدید به کلیه دوستداران علم، فرهنگ و هنر و به ویژه به دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، آمادگی کامل مجموعه اداره خوابگاه های دانشجویی دانشگاه را برای خدمت رسانی به دانشجویان عزیز اعلام نمود.
محمود اسدپور اذعان داشت :در حال حاضر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دارای چهار خوابگاه ملکی، یک خوابگاه استیجاری، یک خوابگاه ملکی در آستانه بهره برداری با عنوان خوابگاه دخترانه ۱۵ خرداد و یک خوابگاه متأهلی ۲۴ واحدی در حال ساخت می باشد.
وی ظرفیت اسمی خوابگاه های موجود دانشگاه را بالغ بر هزار دانشجو دانست که به دلیل مواجهه با همه گیری کرونا، استفاده از خوابگاه های دانشجویی به یک سوم و در ماه های گذشته به یک دوم پذیرش دانشجو تقلیل یافته است.
مسئول امور خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از کلیه دانشجویان مقیم خوابگاهی درخواست نمود که برای سلامتی خود، دانشجویان و سرپرستان خوابگاهی، کلیه ضوابط و شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند و در این راستا به توصیه های سرپرستان خوابگاه های دانشجویی توجه نمایند.
محمود اسدپور رسالت مجموعه اداره خوابگاه های دانشجویی را بسیار خطیر و حائز اهمیت توصیف نمود و از حمایت های معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و مدیر دانشجویی معاونت قدردانی کرد و خاطر نشان نمود :در همین راستا برای ارتقاء کیفی خدمات خوابگاهی و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح خوابگاه ها، به صورت مستمر کارگاه های آموزشی توجیهی برای سرپرستان خوابگاه های دانشجویی در دستور کار قرار گرفته است.
این مقام مسئول در پایان برای کلیه سفیران عرصه علم و معرفت در سال جدید تحصیلی آرزوی موفقیت و سلامتی نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.