یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۶

با پیگیری های انجام شده توسط شورای صنفی دانشکده گراش ؛

جلسه " چیدمان منوی غذایی سلف سرویس " دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد

گراش

جلسه " چیدمان منوی غذایی سلف سرویس دانشکده "  شنبه 10 مهرماه ، با حضور مدیر دانشجویی، کارشناسان تغذیه دانشکده ،  مسئول رستوران بیرون بر و اعضای شورای صنفی دانشکده برگزار شد .

به گزارش مفداگراش ،جلسه " چیدمان منوی غذایی سلف سرویس دانشکده "  شنبه 10 مهرماه ، با حضور مدیر دانشجویی، کارشناسان تغذیه دانشکده ،  مسئول رستوران بیرون بر و اعضای شورای صنفی دانشکده برگزار شد .

در این جلسه ، چیدمان منوی غذایی جدید به صورت دو منو برای ناهار و دو منو برای شام ، اعمال تغییراتی در منو از قبیل حذف مواردی که دانشجویان تمایلی به دریافتشان ندارند و افزودن مواردی که دانشجویان طبق نظر سنجی صفحه اینستاگرام سلف سرویس به آنان علاقمندند ،  بهبود کیفیت مواد اولیه  و تازه بودن مواد مورد استفاده در تهیه غذا ،  افزودن دورچین متنوع همراه غذا شامل انواع میوه، آش، سوپ، نوشیدنی، ماست، سالاد و  طراحی دو نوع پک صبحانه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

 توزیع به موقع غذا در خوابگاه های دانشجویی ،  بررسی موردی مشکلات غذا و انتقال تمام مشکلات طبخ غذا به مسئول رستوران و آشپز و  نحوه توزیع غذا در خوابگاه های دانشجویی از دیگر موضوعات مطروحه در این جلسه بود.

 پیش از این جلسه نیز جلسات متعددی با کارشناس تغذیه پیرامون چیدمان منوی غذایی برگزار شده بود. موارد مطروحه در حال پیگیریست و نتایج به زودی اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.