پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۹

به مناسبت شهادت امام رضا (ع)،

نذر اهدای خون دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان

نذر اهدا خون

جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) و آخرین روز ماه صفر به همراه دکتر غلامرضا عبدالله زاده مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه و دکتر زهرا طاهری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با هماهنگی تشکل جامعه اسلامی و کانون انتقال خون دانشجویان در سازمان انتقال خون استان حضور یافتند و با اهدای خون زندگی را به همنوعان خود بخشیدند.

به گزارش مفدا گیلان به همت تشکل جامعه اسلامی دانشجویان و کانون انتقال خون دانشگاه علوم پزشکی گیلان و همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان پویش "نذر اهدا خون" انجام شد . 

در این راستا، جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) و آخرین روز ماه صفر به همراه دکتر غلامرضا عبدالله زاده مدیر فرهنگی دانشگاه و دکتر زهرا طاهری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با هماهنگی جامعه اسلامی  و کانون انتقال خون دانشجویان در انتقال خون استان حضور یافتند و با اهدای خون زندگی را به همنوعان خود بخشیدند.
  این پویش به مناسبت شهادت امام رضا (ع) و به منظور آشنایی دانشجویان با فرهنگ اهدا خون داوطلبانه و ترغیب آنان برای انجام امور انسان دوستانه اهدا خون در مراکز اهدا خون استان گیلان  انجام شد.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.