شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴

به مناسبت شهادت امام رضا(ع)

اردوی جهادی بسیج جامعه پزشکی وکانون دانشجویی جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد

2

اردوی جهادی یک روزه کانون جهادی و بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با همکاری گروه جهادی نخبگان سلامت در شهرک حمزه سیدالشهدا به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) برگزار شد.

به گزارش مفدا‏، دکتر چگنی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول و رئیس بسیج جامعه پزشکی شهرستان ضمن ابراز رضایت از روند این اردو جهادی و اردوهای جهادی اخیر این تیم  اظهار کرد: مردم این منطقه توسط پزشک فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب ویزیت شدند و به بیماران داروی رایگان اهدا شد. 
وی در ادامه افزود: این اردو در زمینه‌های بهداشتی درمانی و فرهنگی برگزار شد که هدف از این اردو و اردوهای از این قبیل، اعزام پزشکان متخصص به مناطقی است که از این نظر محروم هستند و در حد توان کمک خواهیم کرد که مردم مناطق محروم از نعمت سلامتی بهره مند شوند.در این اردوی جهادی خداپسندانه به بیش از ۱۵۰ نفر از مردم این منطقه خدمات پزشکی و بهداشتی رایگان ارائه شد.
دانیال رفیعیان دبیر کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز بیان کرد : دانشجویان کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در این اردوی جهادی مردم منطقه را از نظر فشار خون و دیابت غربالگری کردند.جهادگران این کانون با همکاری اعضای بسیج جامعه پزشکی به تب سنجی مردم پرداختند و سطح اکسیژن خون تعدادی از اهالی را با استفاده از دستگاه پالس اکسی متری سنجیدند.
رفیعیان در ادامه افزود: بیش از ۱۰۰عدد ماسک در بین مردم توزیع گردید و افراد مشکوک به کرونا به مراکز تست گیری ارجاع داده شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.