شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰

با همکاری بسیج جامعه پزشکی و کانون جهادی دانشگاه؛

اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در شهرک "حمزه سیدالشهدا" برگزار شد

د ع پ دزفول

برگزاری "اردوی جهادی" یک روزه کانون جهادی و بسیج جامعه پزشکی دزفول، با همکاری گروه جهادی نخبگان سلامت در تاریخ ۱۵ مهر ماه سال جاری در شهرک "حمزه سیدالشهدا" به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) برگزارشد.

 به گزارش مفدا دزفول،برگزاری "اردوی جهادی" یک روزه کانون جهادی و بسیج جامعه پزشکی دزفول، با همکاری گروه جهادی نخبگان سلامت در تاریخ ۱۵ مهر ماه سال جاری در شهرک "حمزه سیدالشهدا" به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) برگزارشد.
"دکتر چگنی" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس بسیج جامعه پزشکی دزفول ضمن ابراز رضایت از روند این اردو جهادی و اردوهای جهادی اخیر این تیم اظهار داشت: "امروز جهادگران ما به غربالگری مردم پرداختند" مردم این منطقه توسط پزشک فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب ویزیت شدند و به بیماران داروی رایگان اهدا شد.
وی در ادامه افزود: این اردو در زمینه‌های بهداشتی درمانی و فرهنگی برگزار گردید، که هدف از این اردو و اردوهای از این قبیل بردن پزشکان متخصص به مناطقی است که از این نظر محروم می باشند و در حد توان کمک خواهیم کرد که مردم مناطق محروم از نعمت سلامتی بهره مند شوند.
در این اردوی جهادی خداپسندانه به بیش از ۱۵۰ نفر از مردم این منطقه خدمات پزشکی و بهداشتی رایگان ارائه گردید.
"دانیال رفیعیان" دبیر کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: دانشجویان کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی دزفول، در این اردوی جهادی مردم منطقه را از نظر فشار خون و دیابت غربالگری کردند، جهادگران این کانون با همکاری اعضای بسیج جامعه پزشکی به تب سنجی مردم پرداختند و سطح اکسیژن خون تعدادی از اهالی را با استفاده از دستگاه پالس اکسی متری سنجیدند.
رفیعیان در ادامه افزود: بیش از ۱۰۰عدد ماسک در بین مردم توزیع گردید و افراد مشکوک به کرونا به "مراکز تست گیری" ارجاع داده شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.