یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶

سامانه ثبت اعتراضات درباره اینترنت رایگان دانشجویی راه‌اندازی شد

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی وزارت علوم

سامانه "ثبت اعتراض برای اینترنت رایگان دانشجویی" راه اندازی شد و دانشجویان جدیدالورود نیز می‌توانند اعتراض خود را در این سامانه ثبت کنند.

به گزارش مفدا، شورای صنفی دانشجویان وزارت بهداشت اعلام کرد؛ سامانه "ثبت اعتراض برای دریافت اینترنت رایگان دانشجویی" به آدرس https://ictgifts.ir/UniversityStudents/Complain در دسترس است و دانشجویان جدیدالورود دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پزشکی نیز می‌توانند اعتراض خود رادر این سامانه ثبت کنند.

براین اساس، در صورتی که اطلاعات کد ملی دانشجویان در سامانه "ثبت اعتراض برای دریافت اینترنت رایگان دانشجویی" ثبت نشده است، دانشجویان می‌توانند جهت پیگیری موضوع اطلاعات تکمیلی خود را در لینک این سامانه وارد کرده تا جهت بررسی و اخذ تاییدیه، به نهاد متولی ارسال شود.

نکته قابل توجه اینکه امکان ثبت اعتراض برای دانشجویان در سامانه " اعتراض برای دریافت اینترنت رایگان دانشجویی" صرفا یک‌بار وجود دارد.

اگر کد ملی دانشجویان جدیدالورد دانشگاه‌ها در سامانه " اعتراض برای دریافت اینترنت رایگان دانشجویی"  ثبت نشده است و این دسته از دانشجویان امکان ثبت‌نام اینترنت را ندارند، می‌توانند درخواست اعتراض خود را در سامانه مذکور ثبت کنند.ایسنا/انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۲۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.