سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶

جلسه " آشنایی والدین ِ نودانشجویان با مسئولین دانشکده علوم پزشکی گراش " برگزار شد

گراش

به موازات انجام مراحل ثبت نام حضوری ، جلسات " آشنایی والدینِ نودانشجویان با مسئولین دانشکده علوم پزشکی گراش " روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه ، 17، 18 و 19 مهرماه در سالن دفاعیه دانشکده برگزار شد .

به گزارش مفداگراش ، به موازات انجام مراحل ثبت نام حضوری ، جلسات " آشنایی والدینِ نودانشجویان با مسئولین دانشکده علوم پزشکی گراش " روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه ، 17، 18 و 19 مهرماه در سالن دفاعیه دانشکده برگزار شد .

در این جلسات که با هدف آشنایی والدین ِنودانشجویان با فضای کلی و امکانات و قوانین و مقررات دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد ، معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی ، مدیر حراست ، مدیر دانشجویی و تربیت بدنی و مدیر فرهنگی دانشکده ضمن خوش آمدگویی به والدین و تبریک قبولی فرزندان آنان ، نکات لازم در زمینه فعالیت خود را بیان کردند.

دکتر حکیمه اکبری ، معاون آموزش تحقیقات و فرهنگی دانشجویی ، دانشکده علوم پزشکی گراش را به اجمال معرفی کرده و خواستار تعامل هر چه بیشتر بین والدین و مسئولین شد. وی در خصوص علت حضوری بودن ثبت نام در دانشکده گراش ، گفت : یکی از اهداف ما از برگزاری حضوری مراحل ثبت نام نودانشجویان با وجود تمامی مشکلات ، آشنایی با والدین نودانشجویان و برقراری ارتباط با آنان هست. چون معتقدیم ارتباط نزدیک بین والدین و مسئولین دانشکده در موفقیت دانشجویان در مراحل تحصیلی و غیره نقش بسزایی دارد.

در این جلسات ، یعقوب دلخوش ، مدیر حراست دانشکده  در مورد قوانین دانشجویی و دانشکده مطالب لازم را بیان کرد.

در ادامه علیرضا دانشور ، مدیر دانشجویی و تربیت بدنی ،  اطلاعات کلی در مورد خوابگاه ها ، سلف و تغذیه ، مقررات دانشجویی و فعالیت های ورزشی دانشکده ارائه کرد.  سعید عالمی ، مدیر فرهنگی ، تشکل ها و نهاد های دانشجویی را معرفی کرده و از والدین خواست تا فرزند خود را به حضور فعال در نهادهای فرهنگی تشویق کنند.

در انتهای جلسه ، مسئولین دانشکده به سوالات والدین در زمینه های مختلف پاسخ داده و راه های ارتباط مجازی بین والدین و مسئولین را معرفی کردند.

ثبت نام حضوری " 94 دانشجوی جدیدالورود "در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی در رشته های اتاق عمل ، هوشبری ، علوم آزمایشگاهی ، پرستاری و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی گراش در روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشنبه ، 18،17 و 19 مهرماه در سالن کنفرانس اداری دانشکده انجام شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.