چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه:

برنامه ریزی دقیق و جامعی در خصوص آیین جشن نودانشجویان انجام شود

اغ

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه ،ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و آغاز سال تحصیلی جدید، به برنامه ریزی دقیق و جامع به منظور برگزاری آیین جشن نودانشجویان تأکید نمود.

به گزارش مفدا بوشهر،رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه، ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و آغاز سال تحصیلی جدید، به برنامه ریزی دقیق و جامع به منظور برگزاری آیین جشن نودانشجویان تأکید نمود.دکتر سعید کشمیری معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی بوشهر و برنامه هایی نظیر تور ساحل،تور موزه علوم پزشکی بوشهر و تور دانشگاه شناسی را باعث افزایش سطح شناخت دانشجویان نوورود به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قلمداد نمود. وی ایجاد بستر لازم برای استعدادیابی فرهنگی و هنری، ارتقاء سطح مسئولیت پذیری اجتماعی ،حس نوع دوستی و شناخت حقوق دانشجو را از مهم ترین گزاره های فرهنگی برای دانشجویان جدیدالورود دانست.
در ادامه،معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ایجاد کارگروه هم افزایی و هم اندیشی جشن نودانشجویان دانشگاه با حضور نمایندگان تشکل های اسلامی دانشجویی،کانون های فرهنگی و هنری و انجمن های علمی دانشجویی خبر داد. دکتر اکرم فرهادی بازدید از شبکه های بهداشت و درمان و بیمارستان های استان را یکی دیگر از مأموریت های برجسته معاونت فرهنگی و دانشجویی برشمرد و اذعان کرد:در این بازدیدها که با همراهی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام می شود ،یکی از مهم ترین مطالبات مجموعه های وابسته به نظام سلامت استان را تأمین نیروی انسانی در حوزه فرهنگی،اختصاص فضای فیزیکی و اعتبار مشخص مالی دانست.وی در ادامه به مشارکت ستودنی دانشجویان در پویش ملی مجاهدین واکسیناسیون اشاره نمود.
سپس سایر اعضاء شورای فرهنگی دانشگاه به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص تعالی رویدادهای فرهنگی و مطالبات دانشجویی پرداختند.
گفتنی است نشست شورای مشورتی قرآنی دانشگاه نیز با محوریت ارتقاء جذب اساتید،دانشجویان و کارکنان نظام سلامت استان بوشهر در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد در جلسه شورای فرهنگی برگزار گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.