پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان:

ترویج مبانی فرهنگی جزء پیوسته و ناگسستنی از رسالت نظام سلامت می باشد

صق

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، ترویج مبانی فرهنگی را جزء پیوسته و جدانشدنی از رسالت نظام سلامت قلمداد نمود.

به گزارش مفدا بوشهر، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، ترویج مبانی فرهنگی را جزء پیوسته و ناگسستنی از رسالت نظام سلامت قلمداد نمود. دکتر اکرم فرهادی در جمع کارکنان و مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول، از مجاهدت ها و تلاش های ستودنی همه سفیران عرصه سلامت در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، تقدیر و تشکر نمود. وی رسالت و مأموریت طلایه داران فرهنگی نظام سلامت را بسیار حائز اهمیت توصیف کرد و اشاعه دهندگان مبانی و مؤلفه های بنیادین فرهنگی را در راستای مسیر و حرکت پرفروغ انبیاء الهی و بندگان شایسته خداوند دانست. معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، بازخوانی و بازاندیشی مبانی فرهنگی در عرصه سلامت را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد :همه تلاشگران و مدافعان سلامت که در آزمون همه گیری کرونا خوش درخشیدند و علاوه بر صیانت از سلامت مردم، آرامش معنوی و روحی را به بیماران کرونایی انتقال دادند، به عنوان یک عنصر تأثیرگذار فرهنگی شناخته می شوند. دکتر اکرم فرهادی ضمن تشکر از رویکرد فرهنگی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان اذعان کرد :از کلیه مدیران و مسئولین نظام سلامت استان بوشهر می خواهیم که اعتبارات و حمایت های مالی خود را در زمینه ترویج مسائل فرهنگی به صورت بیش از پیش داشته باشند و ترویج مبانی فرهنگی را به عنوان جزء ناگسستنی مبانی سلامت قلمداد نمایند.
در ابتدای این نشست صمیمی، پس از معارفه کارکنان و مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی جمالی مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن تشکر از همراهی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در بازدید از مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تشکر از خدمات مسئولین و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان ، خدمت به مردم در عرصه خطیر سلامت را به عنوان محور فعالیت های فرهنگی دانست و تأکید کرد :مسئولین حوزه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان همت مضاعفی برای گسترش فرهنگ سلامت داشته باشند و با حضور در میان مردم و برقراری فضاهایی نظیر ایستگاه سلامت، فرهنگ سلامت را به صورت بیش از پیش در جامعه نهادینه نمایند.
شایان ذکر است در این رویداد، مهندس ایرج زنده بودی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گزارشی در خصوص روند فعالیت های بهداشتی و فرهنگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان ارائه نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.