دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸

امتیازات ویژه و مراحل ثبت نام دوره های آموزشی آوایی، معارفی و پژوهشی در سامانه پیام ویژه کارکنان

راهنمای ثبت نام هدهد

دبیرخانه دانشگاهی بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد اعلام کرد در سه بخش آوایی، معارف قرآنی و پژوهشی جشنواره هدهد شامل امتیاز ویژه برای هر سه گروه استاد، کارمند و دانشجو می باشد.

به گزارش مفدا مشهد، دبیرخانه دانشگاهی بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد اعلام کرد در سه بخش آوایی، معارف قرآنی و پژوهشی جشنواره هدهد شامل امتیاز ویژه برای هر سه گروه استاد، کارمند و دانشجو می باشد. طبق این خبر امتیازات در نظر گرفته شده عبارتند از:

در بخش اساتید: 

امتیاز ارتقاء فرهنگی( از مرحله شرکت تا کسب رتبه)

در بخش دانشجویان :

کمک هزینه انجام طرح های تحقیقاتی در حال اجرا

کمک هزینه خرید کتاب

کمک هزینه کلاس های فوق برنامه ( زبان، کنکور، هنری، ورزشی و ...)

کسب نمره در کارنامه اخلاق حرفه ای

کسب ۲ نمره در دروس معارف

در بخش کارکنان :  

امتیاز آموزش کارکنان تا  ۱۶  امتیازآموزشی

کسب امتیاز فرهنگی در ارزشیابی کارکنان

گفتنی است جهت کسب امتیاز آموزشی کارکنان انجام مراحل زیر الزامی است:

۱-ثبت نام سامانه پیام: در سه بخش آوایی-معارف اسلامی -پژوهشی (امکان ثبت نام در هر سه رشته به طور همزمان وجود دارد)

۲-عضویت در سامانه جشنواره هدهد و انتخاب رشته های زیر مجموعه بخش های آوایی، معارفی و پژوهشی که در سامانه پیام ثبت نام شده است. (راهنمای ثبت نام در پیوست آمده است)

لینک ورود به سامانه جشنواره قرآنی هدهد  https://quran.behdasht.gov.ir/login

الف) آوایی : .( کسب ۶ امتیاز آموزشی ؛در صورت انتخاب بخش آوایی در سامانه پیام و انتخاب رشته مورد نظر در سامانه جشنواره قرانی هدهد)

در صورت انتخاب هر یک از رشته های بخش آوایی ؛ ۶ ساعت کلاس در فضای اسکای روم برگزار می گردد (زمان دوره ها متعاقبا اعلام می شود.)

 ب) معارفی : .( کسب ۶ امتیاز آموزشی ؛در صورت انتخاب بخش معارفی در سامانه پیام و انتخاب رشته مورد نظر در سامانه جشنواره قرانی هدهد)

انتخاب رشته مورد نظر در بخش معارفی  (یکی از ۱۲ رشته ) ؛ آزمون معارفی به صورت مجازی در ۹ آذرماه برگزار می گردد(کسب حد نصاب نمره برای دریافت  ۶ امتیاز آموزشی کارکنان الزامی است) ، ساعت و لینک آزمون متعاقبا اعلام می شود.

ج) پژوهشی : .( کسب ۴ امتیاز آموزشی ؛در صورت انتخاب بخش پژوهشی در سامانه پیام و انتخاب رشته مورد نظر در سامانه جشنواره قرانی هدهد)

بعد از ثبت نام در سامانه پیام، در سامانه جشنواره قرآنی هدهد عضو شده و رشته مورد نظر در بخش پژوهشی را انتخاب نمایید. ( رشته مورد نظر به صورت محتواسازی در سامانه سامک خواهد گرفت که متعاقبا اعلام می گردد)

در صورت وجود هرگونه سوال و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره دانشگاهی به شماره ۳۸۸۲۳۲۶۰ داخلی ۳۳۵، ۳۷۵ و۱۹۷ تماس حاصل نمایید.

خبرنگار: بهزاد سرداری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.