دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت هفته تربیت بدنی

مهرابیان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی گیلان، به ویژه همکاران تربیت بدنی دانشگاه و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش این دانشگاه سهمی را بر عهده دارند، تبریک گفت.

به گزارش مفدا گیلان، دکتر فردین مهرابیان، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است: 

فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به جامعه ورزشی گیلان، به ویژه همکاران تربیت بدنی دانشگاه و تمامی کسانی که در پیشبرد  اهداف ورزشی این دانشگاه سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نمایم.

نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی و نقش ورزش و تربیت بدنی در افزایش کیفیت زندگی افراد، مسلم و انکار ناپذیر است. 

ایران عزیز ما برای سر افراز بودن به مدیرانی سالم و با انگیزه نیاز دارد و قطعا تشویق نسل جوان به ورزش لازمه داشتن مدیرانی سالم و با انگیزه برای سرافرازی میهن عزیزمان است.

٢۶ مهرماه روز تربیت بدنی و آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش فرصت مغتنمی است به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربردی ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به افزایش فعالیت های بدنی. بدیهی است از این منظر ورزش برای همه افراد، ، همان گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز تاکید می نمایند که “ورزش گرچه برای جوانان لازم، اما برای سالخوردگان امری واجب است“ و اکنون در پی شیوع ویروس محنوس کرونا ،القای زندگی کم تحرک به جامعه و محدودیت حضور افراد در جامعه و اماکنورزشی لازم است تا هریک از ما با تغییر در شیوه فعالیت های ورزشی به حفظ سلامت جسم و روان خود بپردازیم 

 اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی، امیدوارم که فرهنگ ورزش و ورزشکار بودن در زندگی ما و جوانان ما، جاری و ساری باشد.

فردین مهرابیان

معاون فرهنگی و دانشجویی گیلان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.