چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۸

از سوی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت؛

تغییرات در منابع بخش معارفی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآنی هدهد اعلام شد

تغییرات در منابع بخش معارفی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآنی هدهد اعلام شد

مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از تغییرات صورت گرفته در بخش معارفی مرحله دانشگاهی بیست‌وششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت خبر داد.

به گزارش مفدا، به دنبال درخواست تعدادی از کارشناسان قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور مبنی برکاهش حجم برخی از منابع بخش معارفی مرحله دانشگاهی بیست‌وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت(هدهد) و نظر به بررسی‌های صورت گرفته در دبیرخانه ستاد مرکزی جشنواره، حجم دو منبع از منابع اعلام شده به شرح زیر تغییر کرد.خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا موضوع به ثبت‌نام کنندگان این دو رشته اطلاع‌رسانی شود.

۱) آشنایی با احادیث اهل‌بیت (ع) کتاب علم و حکمت (جلد اول به غیر صفحات عربی) مولف: حجت‌الاسلام ری‌شهری/از صفحه ۱ تا ۴۴۲

۲) آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم کتاب پرسش و پاسخ‌های دانشجویی مولف: آقای مستشاری از صفحه ۱ تا ۲۷۰

علاقمندان «دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور» در ۶ بخش :"آوایی"، "ادبی"، "پژوهشی"، "فن آوری"، "معارفی"، "هنری" طبق زمانبندی تعیین شده می‌توانند تا 15 آبان ماه جاری در بیست‌وششمین  دوره از جشنواره قرآنی هدهد شرکت کنند.

طبق برنامه دیده شده، برگزاری آزمون‌های بخش معارفی به ۹ آذرماه جاری موکول و ثبت اطلاعات و مشخصات نفرات برتر بخش آوایی و معارفی نیز تا ۱۵ آذرماه تمدید گردیده است.

گفتنی است برگزاری آثار شرکت کنندگان در دو رشته "ترجمه‌خوانی" و "آیین سخنوری" از ارسال به صورت لوح فشرده mp۳ به صورت mp۴  باید انجام شود.

بیست‌وششمین دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور(هدهد) مانند سنوات گذشته در دو مرحله دانشگاهی و سراسری برگزار خواهد شد و در گروه دانشجویان در تعدادی از رشته‌ها، مرحله ملی نیز اجرا خواهد شد.

فعالان قرآنی در دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی، جهت دریافت لینک ثبت نام در بیست‌وششمین دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت(هدهد) بر روی متن کلیک کنند.

علاقمندان آیین نامه بیست‌وششمین دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت(هدهد) را با کلیک روی متن می‌توانند مشاهده کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.