شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۲

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیهدر نشست با اعضای شورای صنفی:

با بازگشایی دانشگاه‌ها وضعیت آموزش و فعالیت‌های دانشجویی بهبود می‌یابد

به روایت تصویر/نشست صمیمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با اعضای شورای صنفی دانشجویی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی در نشستی صمیمی با اعضای شورای صنفی دانشجویان دیدار و گفت‌گو کرد. وی با اشاره به اینکه وجود دانشگاه وابسته به دانشجویان است، اظهار داشت: با بازگشایی دانشگاه‌ها وضعیت آموزش و فعالیت‌های دانشجویی بهبود می‌یابد.

به گزارش مفدا ارومیه، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی و مسئولین حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی در نشستی صمیمی با اعضای شورای صنفی دانشجویان دیدار و گفت‌گو کرد.

این نشست صمیمی که در روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰ با حضور اعضای شورای صنفی برگزار شد، دانشجویان مشکلات خود را با مسئولین حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه مطرح کردند.

دکتر علی احمد آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن تبریک هفته وحدت و اهمیت نظرات دانشجویان، در خصوص آماده سازی حضور دانشجویان در دانشگاه گفت: با افزایش سرعت واکسیناسیون، سطح ایمنی در جامعه نیز بالا رفته و به تدریج زمینه بازگشایی دانشگاه فراهم می شود.

ایشان درباره اهمیت حضور دانشجویان افزود: وجود دانشگاه به دانشجویان وابسته است و با بازگشایی دانشگاه ها وضعیت آموزش و فعالیت های دانشجویی بهبود می یابد.

وی درباره اقدامات انجام یافته برای دانشجویان بیان کرد: به منظور ایجاد رفاه دانشجویان متاهل، ۲۴ واحد خوابگاه متأهلین که به دلیل مشکلات فنی و ساختمانی قابل سکونت نبود، با انجام تعمیرات اساسی در اختیار  دانشجویان متاهل قرار گرفت.

آقاپور در ادامه اظهار داشت: به منظور افزایش نشاط و تندرستی دانشجویان سالن چند منظوره نشاط در محوطه خوابگاه دخترانه بوستان ایجاد و به بهره برداری رسید. به منظور ساخت این سالن چند منظوره بیش از ۹۰ میلیارد ریال هزینه شده است؛ همچنین کف سالن ورزشی شهید بهشتی تعویض و  کلنگ زنی استخر شنای دانشگاه نیز از جمله اقدامات عمرانی انجام یافته است.

در ادامه این نشست صمیمی، اعضای شورای صنفی دانشجویان به مشکلات دانشجویی از جمله خوابگاه، غذا، پارکینگ، انجمن های علمی، فعالیت های فرهنگی و ورزشی پرداختند.

خبرنگار مفدا: سودا تیمورپور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.