چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲

در بستر فضای مجازی،

"همایش فصل نو، فصل نشاط علمی" ویژه دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

طرح رویش فسا

در این همایش  انجمن های علمی پزشکی، پرستاری، بهداشت، علوم آزمایشگاهی، تکنولوژیست های اتاق عمل، هوشبری حضور داشتند و به صورت مجازی با ارائه کلیپ و سخنرانی فعالیتهای  انجمن علمی خود را به دانشجویان جدید الورود معرفی کردند.

به گزارش مفدا  فسا، همایش یک  روزه فصل نو، فصل نشاط علمی دانشگاه ویژه دانشجویان جدید الورود بصورت وبیناری در بستر فضای مجازی برگزار شد.  

همایش فصل نو، فصل نشاط علمی با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی  و به همت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا، در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.

دکتر مجید نقدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا در  این همایش ضمن قدردانی از فعالیت بسیار خوب انجمن های علمی، بر لزوم فعالیت بیش از پیش انجمن های علمی دانشجویی در دانشگاه تاکید کرد و گفت: انتظار ما از انجمن های علمی دانشجویی در دانشگاه  در این شرایط پاندمی کرونا ورود به فعالیتهای تخصصی علمی است و انجمن های علمی باید فعالیتهای خود را با دیگر نهاد های دانشجویی به اشتراک بگذارند.  

در این همایش  انجمن های علمی پزشکی، پرستاری، بهداشت، علوم آزمایشگاهی، تکنولوژیست های اتاق عمل، هوشبری حضور داشتند و به صورت مجازی با ارائه کلیپ و سخنرانی فعالیتهای  انجمن علمی خود را به دانشجویان جدید الورود معرفی کردند  و خواستار عضویت و فعالیت دانشجویان جدید الورود  در انجمن متناظر با رشته تحصیلی خود شدند.

شایان ذکر است که کارگاه های آموزشی تخصصی ویژه این دانشجویان در آبان ماه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.