یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

به همت انجمن علمی دندانپزشکی؛

دوره جامع مقاله نویسی در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

کارگاه مقاله نویسی

به همت انجمن علمی دندانپزشکی و با همکاری کمیته تحقیقات دانشکده دندانپزشکی دوره جامع مقاله نویسی در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین؛ به همت انجمن علمی دندانپزشکی و با همکاری کمیته تحقیقات دانشکده دندانپزشکی پس از بررسی نیازسنجی های انجام شده میان دانشجویان کارگاه جامع مقاله نویسی در ۷ جلسه برگزار شد.

در این دوره جامع کارگاه های "نگارش علمی و ادبی مقالات اورجینال" با تدریس مریم مرتضوی رزیدنت ترمیمی، "سرقت ادبی" با تدریس مهدیه زرآبادی پور, متخصص بیماری های دهان فک و صورت، "گزارش موردی" با تدریس محمدرضا عسگری، دبیرکمیته تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی قزوین، "انتخاب ژورنال و سابمیت مقاله" با تدریس شهرزاد غلامی, دکترای علوم اطلاعات و دانش شناسی، "نحوه پاسخ به جواب داوری" و "نامه به سردبیر" با تدریس مریم تفنگچی­ها, متخصص رادیولوژی دهان و دندان ۲۱ مهر الی ۴ آبان برگزار شد.

این کارگاه با مشارکت ۱۵۰ نفر بر روی پلتفرم اسکای روم برگزار شد و ضمن فراخوان دانشجویان جهت شرکت در این دوره اطلاعیه ثبت نام همراه با پوستر تبلیغاتی دوره بصورت مجازی در دانشگاه ها و کمیته ها و انجمن علمی های سراسر کشور منتشر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.