چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰

آغاز اجرای طرح غربالگری سلامت روان دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی گیلان

فهیمه سحری

با اعلام اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اجرای طرح غربالگری سلامت روان دانشجویان جدیدالورود تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان آغاز شد.

به گزارش مفدا گیلان، فهیمه سحری رئیس اداره مشاوره وسلامت روان دانشگاه، در گفت وگو با خبرنگار مفدا گیلان، از آغاز طرح غربالگری سلامت روان دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی گیلان، درتمامی مقاطع تحصیلی خبر داد. 
وی افزود هر ساله طرح غربالگری سلامت روان ویژه دانشجویان ورودی جدید در داانشگاه علوم پزشکی گیلان  با حضور کارشناسان اداره مشاوره در دانشکده ها و مراکز آموزشی و درمانی برگزار می شد، با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، امسال نیز طبق سال گذشته از طریق سامانه آنلاین غربالگری سلامت روان دانشجویان که توسط اداره مشاوره و سلامت روان  وزارت بهداشت، درمان  و آموزش پزشکی، با امکانات ویژه راه اندازی شده است انجام می شود.
 وی در ادامه بیان کرد: دانشجویان جدید الورود در تمامی مقاطع تحصیلی ( کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و دستیاران) دانشگاه علوم پزشکی گیلان می بایست در اسرع وقت با مراجعه به لینک http://ccsm.behdasht.gov.ir در این طرح شرکت نمایند.

همچنین کارشناسان اداره مشاوره و سلامت روان آماده پاسخگوئی به سوالات دانشجویان با شماره تماس ۳۳۲۴۱۲۶۷-۰۱۳ می باشند.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.