چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴

گفتگویی متفاوت با طعم هنر با:

لیلا رجبی مجری راه یافته به مرحله نهایی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

لیلا رجبی

پایگاه خبری مفدا بوشهر، گفتگویی متفاوت با طعم هنر برای دوستداران فرهنگ و هنر ترتیب داده است که توجه شما را به این گفتگوی صمیمی با لیلا رجبی مجری راه یافته به مرحله نهایی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ جلب می نماییم.

پایگاه خبری مفدا بوشهر، گفتگویی متفاوت با طعم هنر برای دوستداران فرهنگ و هنر ترتیب داده است که توجه شما را به این گفتگوی صمیمی با لیلا رجبی مجری راه یافته به مرحله نهایی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ جلب می نماییم.
در ابتدای این مکالمه جذاب و پربار که با استقبال این دانشجوی هنرمند مقطع کارشناسی ارشد رشته هماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مواجه شدیم،از ایشان خواستیم مختصری در خصوص شخصیت علمی و هنری خودشان توضیخاتی به مخاطبین مفدا ارائه نمایند.
مهمان:من لیلا رجبی ۲۷ ساله از شهرستان گچساران استان کهگلویه و بویر احمد هستم.هم اکنون ساکن تهران و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد هماتولوژی (خون شناسی آزمایشگاهی و طب انتقال خون) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر می باشم.به مدد الهی موفق شدم در یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، در بخش مجری گری به مرحله نهایی این جشنواره راه پیدا کنم.
مفدا: لطفاً در خصوص محورهای اجرای مرحله مقدماتی خودتان توضیحات بیشتری ارائه بفرمایید.
مهمان:چارچوب و قالب موضوعی اثر ارسالی بنده در مرحله مقدماتی جشنواره فرهنگی سیمرغ، در خصوص بیماری کرونا، دعوت مردم به صبوری در برابر مصائب، تجلیل و تقدیر از مدافعان سلامت و طلب خیر و سلامتی برای این عزیزان و خفتگان در بستر می باشد.
مفدا:چگونه به مجری گری علاقه مند شدید؟
 مهمان:از دوران نوجوانی متوجه شدم که شدیداً به حرفه سخنوری و مجری گری علاقه مند هستم و بطور ذاتی اندک استعدادی هم در این حوزه داشتم. از این رو در موقعیت های کوچکی که به وجود می آمد، همایش ها و برنامه های مختلفی را اجرا میکردم و همین موضوع باعث شد در برنامه های بعدی از بنده به عنوان مجری صحنه دعوت نمایند.از دور، اجراهای مجریان برجسته کشوری از جمله دکتر فریبا علومی یزدی، بانوی سخن ایران را دنبال می کردم و کتب مختلفی در زمینه فن بیان و آیین سخنوری مطالعه می نمودم و رفته رفته توانستم تا حدودی این استعداد ذاتی را تقویت نموده و در صحنه های بزرگتری حاضر شوم.
ولی تا به امروز، افتخار حضور در دوره های فن بیان و مجری گری اساتید را نداشته ام‌.
مفدا:از افتخاراتی که تا کنون کسب کرده اید، برای ما و همراهان این گفتگوی رسانه ای بگویید.
مهمان:عمده اجراهای بنده در فضاهای دانشگاهی بوده و بابت اجرا پاداش یا مبلغی تقبل نمی کردم.من به گویندگی و مجری گری به عنوان یک کار دلی نگاه می کنم و به صرف علاقه و اشتیاق به صحنه و بیان دلگویه ها و گفتمان مردمی اجرا می نمایم. اما اخیراً در دهمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران (جشنواره سعدی، ایران مجری) شرکت کردم و در اولین حضور، مفتخر به دریافت نشان "بیست مجری برتر صحنه ایران" شدم.
مفدا:از سوی کلیه سفیران فرهنگی و هنری نظام سلامت استان بوشهر برای درخشش جنابعالی در مرحله نهایی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ آرزوی موفقیت و سربلندی می نماییم.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.