چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۹

در گفتگوی رسانه ای مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مطرح شد :

گزارشی از روند پروژه زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/به همراه تصویر

صداقت

دکتر مسعود صداقت مدیر دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفتگوی رسانه ای با پایگاه خبری مفدا بوشهر، گزارشی از روند پروژه زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ارائه نمود.

مدیر دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گفتگوی رسانه ای با پایگاه خبری مفدا بوشهر، گزارشی از روند پروژه زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ارائه نمود. دکتر مسعود صداقت کاهش اختلالات روحی دانشجویان، افزایش میزان مشارکت اساتید، دانشجویان و کارکنان در رویدادهای فرهنگی و ورزشی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی در محیط دانشگاهی و در نهایت موفقیت تحصیلی دانشجویان را از اهداف احداث و بهره برداری پروژه هایی نظیر زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برشمرد.
وی در خصوص پروژه زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: این پروژه با هزینه ای بالغ بر یازده میلیارد ریال، طی حدود دو سال پس از انعقاد تفاهم نامه با مدیریت دانشجویی وقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آینده ای نزدیک پس از نصب نورافکن در محل پروژه به صورت رسمی به بهره برداری خواهد رسید. دکتر مسعود صداقت با اشاره به همراهی و همکاری ستودنی ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، از پیگیری های رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه با مدیر کل ورزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور تسریع در تکمیل و بهره برداری از این پروژه تشکر نمود.
این مقام مسئول در پایان، دورنما و چشم اندازی روشن و امیدافزا در توسعه اماکن  ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تعریف نمود و برای جامعه دانشگاهی نظام سلامت استان بوشهر، آرزوی موفقیت و سلامتی از ایزد منان مسئلت کرد.
در پایان این گفتگو، توجه شما همراهان گرامی را به تصاویر پروژه زمین چمن مصنوعی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جلب می نماییم.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.