پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴

صد و شصت‌ و هشتمین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد

1

صد و شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد. در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی ۲۹ مهر تا ۱۷ آبان مهرماه ۱۴۰۰ منتشر شده است.

به گزارش مفدا، صد و شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد. در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی ۲۹ مهر تا ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۰ منتشر شده است.

«صدوشصت‌و هشتمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا»  خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط‌ عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «شعب دانشگاهی مفدا»  در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را منتشر کرده است.

در این‌شماره از خبرنامه به عناوین مهمی چون « پیام معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به مناسبت آغاز بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد» ، اختامیه جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان، انتصاب مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت،  موافقت با تقاضای انتقال ۵۳۷ نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر و... اشاره شده است.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت «مفدا» و دیگر «شعب دانشگاهی مفدا» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

خوانندگان محترم می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره تماس ۲۱۸۱۴۵۵۴۵۶ و ۰۲۱۸۱۴۵۵۵۴۹ درمیان بگذارند.

«علاقمندان برای دریافت صد و شصت و هشتمین شماره خبرنامه مفدا روی متن کلیک کنید».

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.