یکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰

با تلاوت دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

برگزاری محفل قرآنی در دانشکده پرستاری، مامایی و پیراپزشکی لنگرود

بازدید دانشکده شرق

محفل قرآنی به مناسبت هفته قرآن و عترت در دانشکده پرستاری، مامایی و پیراپزشکی لنگرود با تلاوت محمد حسین کریمی دانشجوی هوشبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، به مناسبت هفته قرآن وعترت دانشگاه با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی گیلان دو محفل انس قرآنی یکی ویژه اعضای هیات علمی واساتید و دیگری ویژه دانشجویان خوابگاهی دانشکده پرستاری، مامایی و پیراپزشکی لنگرود برگزار شد.

این محفل انس با تلاوت روح بخش محمد حسین کریمی دانشجوی هوشبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان هم در دانشکده و هم در خوابگاه دانشجویی برگزار شد.

دکترفردین مهرابیان معاون فرهنگی و دانشجویی گیلان،  در این مراسم در جمع دانشجویان و اعضای هیات علمی و اساتید دانشکده پرستاری، مامایی و پیراپزشکی لنگرود گفت: قرآن کریم متعلق به همه زمان‌ها و مکان‌هاست و چنان از ظرفیت کامل و جامعی برخوردار است که می‌تواند تامین کننده تمام نیازهای مادی و معنوی بشریت در مسیر تکامل زندگی سعادتمندانه باشد.

وی قرآن و آیات نورانی آن را سنجشی بسیار قوی برای اعمال هر انسانی دانست و تصریح کرد: قرائت و انس با قرآن زمینه ای است که اعمال خویش را به قرآن عرضه کنیم و قرآن را ملاک ارزیابی اعمال خود قرار دهیم.

در پایان این محفل به ۱۴ نفر از دانشجویان این دانشکده به نیت ۱۴ معصوم هدایایی اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.