پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸

راهیابی اثر یک بطری خون از دانشگاه علوم پزشکی همدان به مرحله نهایی بخش فیلم جشنواره بین‌المللی سیمرغ

بخش فیلم جشنواره بین‌المللی سیمرغ

نیما نادرپناه دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی همدان موفق شد با اثری با نام «یک بطری خون» در بخش فیلم کوتاه داستانی جشنواره بین‌المللی سیمرغ به مرحله نهایی این جشنواره راه یابد.

به گزارش مفدا همدان، دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی سیمرغ، اسامی راه یافتگان بخش فیلم یازدهمین دوره این جشنواره هنری ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور را اعلام کرد.

در رشته فیلم کوتاه داستانی ۸۴ اثر در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت و ۲۲۳۳ اثر در بخش بین‌الملل با موضوع فرهنگ سلامت، در رشته مستند، ۲۹ اثر در بخش آزاد و ۷۵۹ اثر در بخش بین‌الملل، در رشته پویانمایی ۵۱ اثر در بخش آزاد و ۵۰۰ اثر در بخش بین‌الملل و در رشته تیزر و نماهنگ ۷۷ اثر در بخش آزاد جشنواره به رقابت پرداختند.

از این رو و در بخش فیلم کوتاه داستانی، نیما نادرپناه دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اثر «یک بطری خون» توانست به مرحله کشوری راه پیدا کند.

گفتنی است پیش از این نیز این دانشجوی هنرمند و خوش آتیه دانشگاه علوم پزشکی همدان توانسته بود در رشته تئاتر صحنه‌ای جشنواره سیمرغ با اثری با عنوان «چمدان» به مرحله کشوری این رویداد بزرگ هنری وزارت بهداشت راه یابد.

همچنین در بخش بین‌الملل این جشنواره نیز با موضوع فرهنگ سلامت در رشته پویانمایی اثاری از هادی امیری با نام های «پر» و «عصر وارونه» از همدان خود را به مرحله کشوری رسانید.

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، راهیابی این آثار را به مرحله کشوری جشنواره بین المللی سیمرغ تبریک عرض می نماید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.