شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خبر داد؛

تخصیص تجهیزات و اعتبار برای فعالیت های جهادی با مساعدت معاونت فرهنگی وزارت بهداشت/ دانشجو جهادگر طلایه دار انقلاب اسلامی است

دکتر وطن خواه سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی ایرانشهر

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: با مساعدت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تجهیزات پزشکی و اعتبار برای انجام فعالیت های جهادی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تخصیص و تحویل کانون جهادی شد.

دکتر ناصر وطن خواه؛ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بیان کرد: یکی از ثمرات سفر دکتر شیراوژن؛ معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تخصیص اعتبار و تجهیزات لازم پزشکی برای انجام فعالیت کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بود.

وی افزود: با پیگیری های انجام شده هفته گذشته تجهیزات پزشکی توسط مسئول فعالیت های جهادی دانشگاه با مساعدت معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تحویل آمنه ایران مسئول فعالیت های جهادی شد تا در زمینه درمان و خدمات بهداشتی اقدامات مورد نیاز مردم منطقه انجام شود.

وی تصریح کرد: برای انجام هر فعالیت جهادی هم با مساعدت معاونت فرهنگی وزارتخانه یک اعتبار تعیین و برای کمک به کانون جهادی تخصیص داده می شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: این همکاری و مساعدت معاونت فرهنگی باعث افزایش خدمات و فعالیت های کانون دانشجویی جهادی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در منطقه جنوب سیستان و بلوچستان خواهد شد.

وی اذعان کرد: دانشجویان جهادگر امروز با فعالیت های خود راه امام و شهدا را ادامه می دهند تا بعنوان طلایه داران انقلاب این راه برای نسل های آینده تدوام داشته باشد.

دکتر وطن خواه اشاره کرد: ایجاد روحیه جهادی و انقلابی در دانشجویان یکی از اهداف مهم ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی و کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.