شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸

سرپرست مدیریت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:

امتحانات پایان ترم مهر دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر حضوری برگزار خواهد شد/ 16بهمن ماه آغاز نیمسال دوم

مدیر آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

سرپرست مدیریت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار مفدا ایرانشهر از برگزاری حضوری امتحانات پایان ترم مهر 1400 در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خبر داد.

اله یار شهنوازی؛ سرپرست مدیریت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار مفدا ایرانشهر بیان کرد: براساس دستور معاونت آموزشی وزارت بهداشت امتحانات پایان ترم کلیه دانشگاههای علوم پزشکی در ترم مهر ماه جاری 1400 به صورت حضوری برگزار خواهد شد.


وی افزود: دانشجویان در بازه زمانی 2 هفته ای در محیط دانشگاه حضور پیدا خواهند کرد و طبق برنامه ای که اعلام خواهد شد امتحانات پایان ترم برگزار می‌شود.


وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی ما تاریخ شروع امتحانات از ۱۱دی ماه ۱۴۰۰ می باشد و سعی می کنیم در یک زمانبندی مناسب طبق استاندارد اجرا شود.


سرپرست مدیریت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اذعان کرد: شروع نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ از ۱۶ بهمن خواهد بود و زمان انتخاب به دانشجویان اطلاع رسانی می شود.

وی تاکید کرد: دانشجویان برای حضور در دانشگاه باید هر 2دوز واکسن را دریافت کرده باشند و کارت آن را به همراه داشته باشند.

وی اذعان کرد: دانشجویان به اخبار غیررسمی توجه نکنند و فقط به اطلاعیه های دانشگاه که از طریق منابع و رسانه رسمی اعلام می شود، برای برگزاری کلاس و امتحانات توجه داشته باشند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.