یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸

در گفتگوی اختصاصی مفدا مشهد با مسئول بسیج دانشجویی:

دانشجویان بسیجی با تزریق ۶۰۰ هزار دوز واکسن الگوی موفقی از جریان دانشجویی ارائه دادند

دلري فر

به مناسبت آغاز هفته بسیج، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه جشن ششصد هزار واکسن در مراکز تحت مدیریت بسیج دانشجویی، به نقش بسزای فعالیتهای دانشجویان در عرصه مبارزه با کرونا تاکید کرد.

به گزارش مفدا مشهد، به مناسبت آغاز هفته بسیج در حاشیه جشن تزریق ششصد هزار واکسن در مراکز تحت مدیریت بسیج دانشجویی، خبرنگار مفدا مشهد، گفتگویی با برهان دلیری فر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ترتیب داده است که در ادامه این گفتگو را می خوانیم:

خبرنگار مفدا مشهد: با عرض سلام و خداقوت لطفاً ابتدا خودتان را معرفی کنید.

بسم الله الرحمن الرحیم

من برهان دلیری فر مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستم.قبل از هر چیز از شما و همه کسانی که در نشان دادن فعالیتهای جهادی به خوبی عمل می‌کنند و کمک ما هستند قدردانی میکنم.

خبرنگار مفدا مشهد: با توجه به اینکه شما نقش بسزایی در عرصه مبارزه با کرونا داشتید به نظر شما چه ویژگی باعث شد که بسیج دانشجویی وارد این عرصه بشود؟

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه: از روز اولی که ما وارد فضای بسیج‌دانشجویی شدیم یکی از نکاتی که به ما تعلیم داده شد این بود که، ما باید خودمان را برای چالش هایی که کشور با آن روبه‌رو است آماده کنیم و در این شش سالی که بنده دانشجو بودم فرصت خوبی بود که این را تمرین کنیم و الحمدلله در پیک پنجم کرونا توانستیم به کمک مردم عزیز بشتابیم و در ابعاد مختلف به فضای بهداشت و درمان کشور کمک کنیم.

خبرنگار مفدا مشهد: به نظر شما با این اقدام که خوب نه تنها در سطح استان خراسان بلکه در سطح کشور در مبارزه با کرونا به وسیله بسیج دانشجویی انجام شده چه تغییراتی می تواند در چهره بسیج دانشجویی و فعالیت هایشان در سطح جامعه و دانشگاه رخ بدهد؟

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه: شاید بزرگ ترین تغییری که اتفاق می افتد در این قضیه ارائه الگوی موفق به کل جریان دانشجویی باشد نه تنها اعضای بسیج دانشجویی، ما نشان دادیم که جریان دانشجویی به چه میزان می‌تواند موفق باشد.

 فقط در چهار مرکز تحت مدیریت بسیج دانشجویی دانشگاه های مشهد ۶۰۰ هزار دوز واکسن تزریق شده و حدود ۸۵ تا ۹۰ درصد نیروی مورد نیاز مراکز واکسیناسیون در سطح مشهد توسط جریان دانشجویی تامین شده چه پزشک چه ثبات و چنین نیروی  واکسیناتور.

عملاً ما می توانیم بگوییم که توانستیم الگوی موفقی از میزان تاثیر گذاری جریان دانشجویی را به کشور معرفی کنیم.

خبرنگار: لیلا حاجی زاده- صادق باقری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.