سه‌شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲

وزیر بهداشت حکم داد؛

رئیس ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت منصوب شد

انتصاب

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در حکمی، دکتر ابوالفضل باقری فرد، معاون آموزشی وزارت بهداشت را به عنوان «رئیس ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت» منصوب کرد.

به گزارش مفدا، دکتر بهرام عین اللهی در این حکم خاطرنشان کرده است: «خدمتگزاری و اعتلای علمی، فرهنگی و پژوهشی دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر فرصتی مغتنم، نعمتی ارزشمند و تکلیفی مصرح است.

در این راستا، با استناد به بند ب ماده ۷ «اساسنامه طرح شاهد» مصوب جلسه ۲۹۱ تاریخ ۲۴ آذرماه ۱۳۹۴ شورای معین شورایعالی انقلاب فرهنگی (تفویضی جلسه ۵۹۲ تاریخ ۹ آبان ماه ۱۳۸۵ شورای مزبور) در راستای تحقق اهداف عالی و راهبردی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای رسیدگی همه جانبه به مسائل فرهنگی و آموزشی عزیزان شاهد و ایثارگر و نیز الگو ساختن آنان با بسیج همه امکانات و سرمایه ‏های رسمی کشور، جنابعالی را به سمت «رییس ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» منصوب می‏ کنم.

امید است، با اتکال به خداوند متعال، قوانین موجود و همکاری همه جانبه سایر معاونت‏ ها، مدیریت ‏ها، مراکز تحت پوشش این وزارت و سازمان های مرتبط، با بهره مندی از توانمندی سرمایه‏ های انسانی متخصص و متعهد در تحقق موارد زیر، اهتمام داشته و موفق باشید.

-احیای ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر با همکاری و بهره برداری از تمام ظرفیت داخلی و خارجی

-تقویت اداره کل امور شاهد و ایثاگر (تامین سرمایه انسانی مجرب و متعهد، تامین نیازهای مالی، تدارکاتی، خدماتی، رفاهی و فضای آموزشی مطلوب برای ارتقاء سطح علمی، فرهنگی، ورزشی، پرورشی و هنری جامعه هدف)

-احیای ردیف اعتباری امور شاهد و ایثارگر و اختصاص اعتبار فعالیت ‏های مورد نظر در قالب برنامه‏ های ذیل بودجه سنواتی

-ایجاد بانک اطلاعاتی و سامانه‏ های شاهد و ایثارگر

-تهیه و تدوین تقویم برنامه های اجرایی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت مطابق اهداف وزارت متبوع و راهبردهای شورایعالی طرح و برنامه

-تشکیل شبکه معتمدان معین دانشجویی در دانشگاه‏ ها

-ارائه گزارش های منظم و جامع از عملکرد ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر»

کدخبرنگار:۱۰۲۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.