چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵

مرکز نوآوری آموزش دانشگاه علوم پزشکی تهران راه اندازی می شود

3

شورای مدیران آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با راه اندازی مرکز نوآوری آموزش این دانشگاه موافقت کردند.

به گزارش مفدا، اولین جلسه شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

در این جلسه پیشنهاد راه اندازی مرکز نوآوری آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران و برنامه ۴ ساله (۱۴۰۴-۱۴۰۰) آموزش دانشگاه بررسی شد.

دکتر متولیان مرکز نوآوری سلامت موضوع راه اندازی مرکز نوآوری آموزش دانشگاه علوم پزشکی تهران را برای اعضای جلسه تشریح کرد و گفت: این مرکز در حوزه آموزش فعالیت کرده و به دانشگاه علوم پزشکی تهران کمک می کند تا ایده های نوآور را تبدیل به محصول کند.

در این جلسه هر یک از مدیران آموزش دانشگاه علوم پزشکی تهران نظرات، پیشنهادها و چالش های احتمالی پیش روی راه اندازی این مرکز را اعلام کردند و در نهایت راه اندازی این مرکز را گامی مؤثر در راستای جامعه عمل پوشاندن به ایده های نو در دانشگاه بیان کرده و راه اندازی آن را تصمیمی درست خوانده و حمایت خود از این پیشنهاد را بیان کردند.

دکتر فرشاد علامه معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره برنامه ۴ ساله آموزشی دانشگاه گفت: برنامه ۴ ساله معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری مدیران این حوزه تدوین و در جلسه هیات رئیسه دانشگاه ارائه شد و اکنون که برنامه آموزش دانشگاه با افق ۴ ساله مشخص شده باید برای به ثمر رساندن این ۷۵ برنامه ناظرین و مجریان را مشخص کرد.

به گزارش مهر، وی افزود: پس از این کار برنامه آموزش دانشگاه علوم پزشکی تهران در اسرع وقت در سطح ستاد و پس از آن در دانشکده ها و بیمارستان ها عملیاتی می شود.

در ادامه جلسه ناظرین و مجریان تمامی برنامه ها مشخص و پیشنهادات مدیران حوزه آموزش به منظور اصلاح برخی از برنامه ها مطرح و تصویب شد.انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۲۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.