چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۶

پروژه تعمیر، تجهیز و نوسازی خوابگاه ایثار به پایان رسید؛

مجتمع خوابگاه دانشجویی ایثار دانشگاه علوم پزشکی اهواز پس از ۷ سال تعطیلی، مورد بهره برداری قرار گرفت

بازگشایی خوابگاه دانشجویی ایثار 1 و 2 دانشگاه اهواز

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد: پروژه تعمیر، تجهیر و نوسازی مجتمع خوابگاهی ایثار با بیش از یک هزار متر مربع و بیش از ۲۰ میلیارد ریال هزینه مورد بهره برداری دانشجویان عزیز قرار گرفت.

به گزارش مفدا اهواز، امروز چهارشنبه ۳ آذرماه ۱۴۰۰ پروژه تعمیر، تجهیز و نوسازی مجتمع خوابگاهی ایثار۱و۲ مورد بهره برداری قرار گرفت و دانشجویان ساکن در خوابگاه انقلاب طی برنامه ای منظم و برنامه ریزی شده ای به این خوابگاه نقل مکان کردند.

این برنامه جابجایی دانشجویان و بازگشایی خوابگاه با حضور دکتر امیرکمال حردانی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر شهرام افشار مدیر دانشجویی، روسای ادارات مدیریت دانشجویی، کارکنان این مدیریت و دانشجویان برگزار شد.

دکتر امیرکمال حردانی در حاشیه این بازگشایی گفت: این خوابگاه که در دو بلوک می باشد بیش از ۷ سال به دلیل فرسوده بودن و مشکلاتی در زمینه تاسیسات و ... بلااستفاده بود و طی یک سال گذشته با حمایت رئیس محترم دانشگاه و وزارت متبوع پروژه تعمیر و بازسازی این خوابگاه شروع شد.

وی با اشاره به متراژ این پروژه که حدود یک هزار متر مربع می باشد، گفت: جهت پروژه تعمیر، تجهیز و نوسازی خوابگاه ایثار ۱ و ۲ تا کنون بیش از ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است و نزدیک ۱۵ میلیارد ریال دیگر اعتبار نیاز دارد تا مجهزتر شود.

حردانی اذعان داشت: این خوابگاه حدود ۳۲ اتاق دارد که همگی مجهز به لوازم و امکانات لازم هستند و کاملا نوسازی شده اند که درحال حاضر حود ۱۲۰ دانشجو در آن ساکن شدند که همگی ورودی ۱۳۹۹ می باشند.

معاون فرهنگی و دانشجویی با تشکر ویژه از پرسنل فعال و زحمتکش معاونت فرهنگی و دانشجویی در زحماتی که طی یک سال جهت پروژه تعمیر، تجهز و نوسازی خوابگاه ایثار کشیدند، گفت: الحق که همکاران ما در معاونت فرهنگی و دانشجویی دلسوزانه، متعهدانه و شبانه روزی کار کردند تا توانستیم این خوابگاه را مورد بهره برداری قرار دهیم.

دکتر شهرام افشار نیز در برنامه بازگشایی خوابگاه ایثار ۱ و ۲ گفت: تمام تصمیمات مربوط به اسکان دانشجویان در کمیته اسکان مدیریت دانشجویی اخذ شدند و چیدمان افراد در اتاق ها با نظر خود دانشجویان صورت گرفت و سعی شد هم رشته ها و افرادی که باهم در این مدت دوست شده بودند کنار هم باشند.

افشار ضمن تشکر از کلیه پرسنل مدیریت دانشجویی و سرپرستان خوابگاه ایثار از صبوری دانشجویان طی دو ماه گذشته نیز تشکر کرد و گفت: شرایط این خوابگاه متفاوت از خوابگاه قبلی تان (انقلاب) می باشد.

مدیر دانشجویی در این برنامه تمامی نکات لازم مانند، نحوه سروس دهی، موقعیت مکانی خوابگاه، مسائل امنیتی و... را برای دانشجویان شرح داد و گفت: تلاش شده است تمام امکانات لازم پیش بینی و تهیه شود و دراختیار دانشجویان عزیز قرار گیرد اما چنانچه مورد و مسئله ای وجود داشت همه ما در کنار شما هستیم عنوان کنید تا در بر طرف نماییم.

جهت دریافت عکسهای بازگشایی خوابگاه ایثار ۱ و ۲ اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.