شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲

تقدیر از دانشجوی مقام آور یازدهمین جشنواره بین اللملی سیمرغ در جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

شورای مدیران

صبح امروز با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در جلسه شورای مدیران این معاونت ، از خانم فرشته علیرضایی که موفق به کسب مقام اول صنایع دستی در رشته فرش و گلیم یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت شد با اهدا لوح و جایزه تقدیر شد.

به گزارش مفدا جیرفت ، جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت صبح امروز با حضور حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی و سایر مدیران ستادی این معاونت با محوریت برنامه های گرامیداشت روز دانشجو برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای دانشجویان در جشنواره سیمرغ گفت: دانشجویان نخبه فرهنگی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و جشنواره سیمرغ باعث تعالی فرهنگی و ایجاد نشاط و شادابی در دانشجویان می شود.

وی افزود: دانشجویان ، اساتید و کارکنان با اختصاص دادن بخشی از فعالیتهای خود به کارهای هنری ضمن افزایش روحیه شادابی و نشاط، موفقیت بیشتری در فعالیتهایشان کسب می کنند. و در یازدهیمن جشنواره بین المللی سیمرغ ۳ اثر از دانشجویان این دانشگاه به مرحله کشوری راه یافت که در بخش اول اختتامیه این جشنواره خانم علیرضایی موفق به کسب مقام اول شد.

در ادامه با هدا لوح و جایزه از خانم فرشته علیرضایی دانشجو هوشبری که موفق به کسب مقام اول بخش صنایع دستی رشته فرش و گلیم یازدهمین جشنواره بین اللملی سیمرغ تقدیر شد.

سپس مدیران ستادی این معاونت گزارشی از فعالیتهای یک هفته گذشته ارائه نمودند و پس از تبادل نظر در خصوص موارد ذیل تصمیم گیری شد.

کار دانشجویی دائم برای افراد برگزیده کشوری  و استفاده از توانمندی ایشان برای آموزش سایرین و تهیه تدارکات لازم جهت کلاسهای فوق برنامه در سالن پیامبر اعظم (ص)، تهیه محتوا و کاربردی توسط تیم مفدا و اداره مشاوره در هفته جاری به مناسبت روز دانشجو، اجرای مراسم روز دانشجو بصورت مجازی، تهیه هدیه روز دانشجو، برنامه ریزی بازدید اعضای هیئت رئیسه دانشگاه از خوابگاههای دانشجویی به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، دریافت لیست کتابهای مورد نظر نهادهای فرهنگی برای نمایشگاه کتاب مجازی، برنامه ریزی جلسه توجیهی دانشجویان پزشکی ۹۹ در سالن پیامبر اعظم(ص) و...

کد خبرنگار:۲۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.